کد خبر: ۷۲۱۳۲۵۱
گروه : ایلام » ایلام
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۷
۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۷
کد خبر : ۷۲۱۳۲۵۱
گروه : ایلام » ایلام
معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده:

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: بیستمین سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده در کشور امروز در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان ایلام به تصویب می‌رسد.

بیستمین سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده در ایلام به تصویب می‌رسد

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام؛معصومه ابتکار معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده در حاشیه بازدید از کارگاه چیت‌بافی هفت چشمه شهر ایلام گفت: تصویب سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده در استان ایلام از مهمترین برنامه‌های سفر به این استان است و این سند امروز به تصویب می‌رسد.

او افزود: این سند کاربردی و راهگشا بوده و راهبردی برای ارتقای بهبود وضعیت زنان در زمینه‌های مختلف اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و تولید است که موجب رشد کمی و کیفی وضعیت زنان در محیط خانواده و اجتماع می‌شود.

ابتکار به بازدید از واحد‌های تولیدی زنان ایلام اشاره کرد و یادآور شد: مسوولان استان فضا را برای فعالیت‌های اقتصادی زنان به ویژه در حوزه تولید صنایع‌دستی و محصولات بومی فراهم کرده‌اند.

او اضافه کرد: هرچند این اقدامات در راستای توان‌افزایی اقتصادی زنان استان ایلام موثر است، اما با توجه به ظرفیت‌ها باید حضور زنان در عرصه تولید و اشتغال با حمایت مسوولان توسعه بیشتری پیدا کند.

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: یکی از مهمترین موارد در تولیدات زنان در حوزه‌های مختلف از جمله صنایع‌دستی فراهم شدن شرایط فروش و عرضه آن‌ها به بازار است و زنان باید قوی‌تر و بهتر از گذشته با بازار ارتباط بگیرند و درآمد کسب کنند.

ابتکار ادامه داد: تاکنون طرح‌های مختلفی از طرف معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری به استان ایلام برای اجرا ابلاغ شده است که امروز گزارش کار این طرح‌ها بیان می‌شود و همچنین گروه‌های ارزیاب نیز نتایج حاصل از اجرای این طرح‌ها را ارزیابی می‌کنند.

انتهای پیام/ د

منبع: ایرنا

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر