کد خبر: ۷۲۱۴۱۹۱
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۲
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۲
کد خبر : ۷۲۱۴۱۹۱
گروه : همدان » همدان

شهردار منطقه یک همدان از انجام ۱۱۷ هزار متر مربع پیاده‌روسازی و کف‌سازی در منطقه یک شهرداری خبر داد.

پیاده‌روسازی و کف‌سازی ۱۱۷ هزار متر مربع در منطقه یک شهرداریدهبانی‌صابر شهردار منطقه یک همدان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان،گفت: ۱۱۷ هزار متر مربع پیاده‌روسازی و کف‌سازی در منطقه یک شهرداری از جمله بلوار بعثت، خیابان شهید اسلامیان، بوعلی حد فاصل میدان جهاد و میدان آرامگاه، سعیدیه، مظفریه، بلوار احمدی روشن، خیابان کرمانشاه و جلالی انجام شده است.

او افزود: شعار ما برای خدمات رسانی بهتر در شهر بر مبنای شهر انسان‌محور است وکار‌ها در مجموعه شهرداری باید بر اساس رضایت شهروندان انجام شود.

دهبانی از تخصیص ۱۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال برای بهسازی و نوسازی پیاده‌رو خیابان بوعلی (حدفاصل میدان آرامگاه و جهاد) به مساحت ۵ هزار متر مربع خبر داد و افزود: این معبر مطابق با استاندارد‌های روز بهسازی شده است.

او با اشاره به به‌روز کردن زیرساخت‌های شهراظهار داشت: با هماهنگی انجام شده با ادارات برق، گاز و مخابرات در ابتدا تمام زیرساخت‌های قدیمی جمع‌آوری شده و زیرساخت‌های جدید جایگزین می‌شوند که خوشبختانه در این بخش پروژه با سرعت مناسبی در حال پیشرفت است و فاز اول آن به طور کامل انجام شده است.

شهردار منطقه یک همدان افزود: یکی از اهداف مهم شهرداری منطقه یک در این پروژه استانداردسازی معابر است به طوری که تمام افراد جامعه بتوانند از آن استفاده کنند.

اواضافه کرد: با توجه به اینکه افراد نابینا و کم‌بینا در هنگام حرکت در پیاده‌رو از اطلاعات لمسی زیر پای خود در سطح سنگفرش استفاده می‌کنند مسیر جداگانه‌ای نیز برای این شهروندان تعبیه شده که بتوانند بدون مشکلی در این پیاده‌رو تردد کنند.

دهبانی‌صابر با اشاره به اینکه در حیطه استانداردسازی این پیاده‌رو اقدامات متفاوتی انجام شده است افزود: اجرای سنگفرش گرانیتی، به‌روزرسانی تمام تاسیسات و زیرساخت‌ها به طور کامل، اجرای نورپردازی و روشنایی مسیر، لایروبی کامل نهر‌ها از کار‌های شاخص در این پروژه بوده است.
انتهای پیام/ج

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر