کد خبر: ۷۲۱۴۵۰۷
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۶
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۶
کد خبر : ۷۲۱۴۵۰۷
در جمع خبرنگاران مطرح شد؛

هاشمی گفت: بودجه سال آینده شهرداری تهران انقباضی نیست و ما برای سال ۹۹ بودجه ۳۰ هزار میلیارد تومانی پیش‌بینی کرده‌ایم.

نگرانی محسن هاشمی از پیگیر نشدن شهرداری تهران درباره مصوبه توسعه ناوگان حمل ونقل عمومی

به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در یکصد و نود و یکمین جلسه علنی شورای شهر تهران که امروز (یکشنبه ۲۹ دی ماه) برگزار شد، در تشریح مصوبات این شورا در جمع خبرنگاران، گفت: همان گونه که مشاهده کردید جلسه امروز پر مصوبه‌ بود و در آن ۴ مصوبه بررسی شد که یکی از آن‌ها فوریت نصب تابلو‌های راهنمای ناشران و کتاب‌فروشی‌ها بود که یک فوریت آن به تصویب اعضا رسید.

رئیس شورای شهر تهران در تشریح دیگر مصوبات جلسه شورای شهر تهران، گفت: درباره متمم بودجه سال ۹۸ نیز بحث و تبادل نظر شد و در این حوزه بین اعضای شورا اختلافاتی وجود داشت و خواسته آن‌ها این بود که در این جلسه بحث هزینه‌ها پیگیری نشود.

هاشمی ادامه داد: ما در جلسه بعد شورای شهر تهران هزینه‌ها را در دستور کار خود قرار می‌دهیم و باید اعلام کنم رقمی در حدود ۵ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان به بودجه سال ۹۸ شهرداری تهران اضافه شد.

او ادامه داد: پس از دو سال بودجه سال آینده انقباضی نیست و ما برای سال ۹۹ بودجه ۳۰ هزار میلیارد تومانی پیش‌بینی کرده‌ایم.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: یکی دیگر از مصوبات جلسه این شورا بحث کمک به مشاغل خانگی بود که کلیات آن به تصویب رسید.

هاشمی در تشریح تبصره الحاقی با مضمون کمک ۳ هزار میلیارد تومانی جهت توسعه حمل و نقل عمومی گفت: پس از مصوبه معاون اول رئیس جمهور مبنی بر کمک به کلانشهر‌ها جهت توسعه حمل و نقل عمومی، ۱۵۰۰ دستگاه اتوبوس به تهران اختصاص پیدا کرد که رقم آن بالغ بر ۳ هزار میلیارد تومان است و من نگران بودم که اگر این پیشنهاد به تصویب برسد شهرداری تهران اهتمام ویژه‌ای نسبت به دریافت این بودجه از خود نشان ندهد و بر همین اساس به صورت الحاقی در تبصره قرار گرفت.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر