کد خبر: ۷۲۱۴۶۸۵
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵
کد خبر : ۷۲۱۴۶۸۵

استاندار کرمانشاه باتاکید بر مقابله جدی با آسیب‌های اجتماعی، گفت: نباید توجه به زیرپوست جامعه را فراموش کنیم.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه روز یکشنبه در نشست کارگروه اجتماعی که در استانداری کرمانشاه برگزار شد گفت: در این استان آسیب‌های اجتماعی فراوانی داریم که به یکی از چالش‌های اصلی پیش رو کرمانشاه تبدیل شده اند.

او  با بیان اینکه باید بر چالش‌های حوزه اجتماعی غلبه کنیم، افزود: باید کانون‌های آسیب‌های اجتماعی شناسایی و سپس نسخه‌هایی خاص برای کاهش هر کدام از آن‌ها ارایه شود.

استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه باید برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی در جامعه خودباوری ایجاد کنیم، گفت: در زمینه مبارزه با چالش‌ها هیچ کس نباید تماشاچی باشد و همه باید پای کار بیایند.

بازوند افزود: آسیب‌های اجتماعی زیرپوست جامعه هستند و اگر غفلت کنیم تبدیل به گسل‌های اجتماعی می‌شوند که می‌توانند بسیار آسیب رسان شوند.

او با اشاره به هجمه اقتصادی و فرهنگی تمام عیار دشمن علیه کشور و مردم گفت: در این هجمه باید با تقویت سرمایه‌های اجتماعی به مقابله برخیزیم و تقویت این سرمایه جز با پای کار آمدن همه دستگاه‌ها و بویژه رسانه‌ها میسر نمی‌شود و همه باید برای مقابله با آسیب‌ها و تقویت سرمایه‌های اجتماعی تلاش کنیم.

استاندار کرمانشاه در بخش دیگری از صحبت‌های خود ادغام امور اجتماعی و فرهنگی، سلامت و امنیت غذایی، بانوان و خانواده و میراث فرهنگی و صنایع دستی در یک کارگروه تحت عنوان کارگروه اجتماعی را «تصمیمی ناپخته» توصیف کرد.

بازوند عنوان کرد: نیاز است گروه‌های تخصصی در این کارگروه ایجاد شده و مباحث تخصصی و چکش کاری شده در این کارگروه مطرح شود.

او افزود: آسیب‌های اجتماعی فراوانی در استان داریم و باید بتوانیم با چهار کارگروهی که در هم ادغام شده بر آن غلبه کنیم.

استاندار کرمانشاه یادآور شد: این تجمیع کارگروه‌ها شاید فرصتی باشد برای همفکری و هم افزایی بیشتر و باید در زمینه کاهش آسیب‌های اجتماعی جدی ورود کنیم.

انتهای  پیام/ز

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر