کد خبر: ۷۲۱۴۹۳۱
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸
کد خبر : ۷۲۱۴۹۳۱

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: به منظور یاری‌رسانی به سیل‌زدگان جنوب کشور به خصوص سیستان و بلوچستان کمیته امداد استان اردبیل آماده دریافت کمک‌های مردمی است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، حسین دشتی، مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل در جلسه شورای حوزه مقاومت بسیج کمیته امداد استان اردبیل گفت: به منظور یاری‌رسانی به سیل‌زدگان جنوب کشور به خصوص سیستان و بلوچستان که در شرایط سختی به سر می‌برند، این نهاد آماده دریافت کمک‌های مردمی است تا در اسرع وقت به مناطق سیل‌زده ارسال شود.

او بیان کرد: تلاش داریم با یاری خیران و نیکوکاران نخستین کاروان کمک‌های اهدایی مردم نیک‌اندیش استان اردبیل را به سیل‌زدگان جنوب کشور به خصوص سیستان و بلوچستان ارسال کنیم.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه سیل‌زدگان استان سیستان و بلوچستان در شرایط سختی قرار دارند، افزود: کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سطح استان اردبیل آماده دریافت کمک‌های نقدی خیران برای یاری‌رسانی به هموطنان سیل‌زده هستند.

دشتی با اشاره به اینکه درصدد هستیم نیاز‌های ضروری سیل‌زدگان را با کمک خیران اردبیلی تامین کنیم، بیان کرد: در پی وقوع سیل و آبگرفتگی در استان سیستان و بلوچستان، بسیاری از هموطنان ناچار به خروج از منازل مسکونی خود و زندگی در اردوگاه‌های اسکان اضطراری شده‌اند که باید رفع نیاز‌های اساسی آن‌ها را در مدنظر قرار داد.

او با بیان اینکه نیکوکاران اردبیلی همواره با احساس مسئولیت نسبت به یاری‌رسانی به هموطنان سیل‌زده خود وارد عمل شده‌اند، گفت: شاهد همبستگی مضاعفی در بین مردم استان اردبیل هستیم که برای یاری‌رسانی به همنوعان سیل‌زده خود در تلاش و کوشش هستند.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه در روز‌های اخیر مردم نیکوکار استان اردبیل کمک‌های خود را به کمیته امداد تحویل داده‌اند، اعلام کرد: همچنان آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی نیکوکاران اردبیلی هستیم تا بتوانیم ضمن ابراز همدردی با سیل‌زدگان، به آن‌ها در شرایط سخت زندگی کمک کنیم.

دشتی با بیان اینکه مردم نیکوکار استان اردبیل می‌توانند با شماره‌گیری کد آنی‌پرداخت #۰۴۵*۸۸۷۷* کمک‌های خود را به سادگی در اختیار هموطنان سیل‌زده در استان سیستان و بلوچستان برسانند، افزود: شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۲۲۲۱۴ نزد بانک ملی به نام کمیته امداد استان اردبیل نیز در اختیار نیکوکاران قرار دارد تا از این طریق نیز به تامین نیاز‌های ضروری و همچنین بازسازی منازل تخریب شده سیل‌زدگان کمک کنند.

انتهای پیام/ح

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر