کد خبر: ۷۲۱۵۲۱۶
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۲
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۲
کد خبر : ۷۲۱۵۲۱۶

همایش حرم‌سازان زینبی با حضور جمعی از بانوان فعال کرمانشاه در زمینه کمک به بازسازی عتبات عالیات برگزار شد.

 عتبات عالیاتبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  بهمن صحرایی رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمانشاه، امروز (۲۹ دی)  هدف از برگزاری این همایش را نهادینه کردن فرهنگ کمک به بازسازی عتبات عالیات عنوان کرد.

صحرایی با اشاره به حضور پررنگ بانوان در کمک به بازسازی عتبات عالیات گفت: زنان به عنوان نیمی از جامعه که تاثیرگذاری زیادی بر همه جامعه دارند، می‌توانند نقش مهمی در ترغیب جامعه به کمک به ستاد بازسازی عتبات عالیات داشته باشند.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمانشاه سپس با اشاره به کمک یک میلیارد تومانی مردم استان به ستاد بازسازی عتبات عالیات برای توسعه حرم امام حسین (ع) از ابتدای امسال تاکنون، گفت: در حال حاضر صحن و شبستانی به نام حضرت زینب (س) در کربلای معلی در دست ساخت است که ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمانشاه امسال ساخت ۵۰۰ متر از این صحن و شبستان را تقبل است.

او ادامه داد: اگر برای ساخت هر متر مربع این صحن و سرا چهار میلیون تومان نیاز باشد، برای اجرایی کردن تعهدات امسال استان به دو میلیارد تومان نیاز داریم که تاکنون نیمی از آن از سوی مردم تامین شده و امیدواریم نیم دیگر آن نیز تا پایان سال تامین شود.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه تمامی نذورات مردمی برای کمک به بازسازی عتبات عالیات تبدیل به کالا شده و به عتبات عالیات فرستاده می‌شود، گفت: کمک‌های هموطنان به اشتغال و رونق تولید داخلی نیز کمک می‌کند، ضمن اینکه پیمانکاران و کارگران اجرای پروژه نیز از بین ایرانیان انتخاب و به عتبات عالیات اعزام می‌شوند.

صحرایی افزود: علاقمندان به خاندان عصمت و طهارت (ع) در استان کرمانشاه جهت مشارکت در طرح توسعه حرم امام حسین (ع) در کربلای معلی می‌توانند نذورات خود را از هزار تومان گرفته تا هر مبلغی به شماره کارت بانک ملی به شماره ۶۰۳۷۹۹۷۵۹۹۰۳۹۷۳۳ و یا بانک رسالت به شماره کارت ۵۰۴۱۷۲۷۰۱۰۰۷۱۹۲۴ واریز کنند.
انتهای پیام/ز

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر