کد خبر: ۷۲۱۷۷۹۳
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۵
۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۵
کد خبر : ۷۲۱۷۷۹۳

برنامه سراسری وزارت آموزش و پرورش کشور با عنوان دومین سیل مهربانی هم کلاسی‌هابرای کمک به دانش آموزان و فرهنگیان آسیب دیده از سیل در استان سیستان و بلوچستان امروز همزمان با سراسر کشور در استان آذربایجان شرقی نیز اجرا شد.

سیل مهربانی هم کلاسی‌ها در آذربایجان شرقی

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز، برنامه سراسری وزارت آموزش و پرورش کشور با عنوان دومین سیل مهربانی هم کلاسی‌ها برای کمک به دانش آموزان و فرهنگیان آسیب دیده از سیل در استان سیستان و بلوچستان، امروز همزمان با سراسر کشور در استان آذربایجان شرقی نیز اجرا شد.

پاشایی مدیر کل آموزش و پرورش استان گفت: این برنامه بصورت پایلوت در ناحیه ۳ تبریز و به شکل سراسری در استان آذربایجان شرقی در همه مدارس با ظرفیت ۷۵۰ هزار دانش آموز برای کمک به دانش آموزان و فرهنگیان استان سیستان و بلوچستان انجام می‌شود.

پاشایی، تبریز را از استان‌های پیشتاز در کمک به آسیب دیدگان از سیل و زلزله دانست و گفت: در سیل استان خوزستان جزو اولین استان‌های یاریگر بودیم و در زمینه کمک به هموطنان سیستان و بلوچستانی نیز باید پیشتاز باشیم به این صورت که با مشارکت فرهنگیان و دانش آموزان، کمک‌های نقدی و غیر نقدی را در یک بازه زمانی مشخص جمع آوری و در اولین فرصت برای کمک به دانش آموزان و فرهنگیان استان سیستان و بلوچستان ارسال کنیم.

علمی معاونت پرورشی فرهنگی آموزش و پرورش استان نیز به حوادث اخیر دی ماه اشاره کرد و گفت: مردم کشور و آذربایجان شرقی با حضور میلیونی در مراسم تشییع سردار بزرگ اسلام و انقلاب ثابت کردند در همه عرصه‌ها حاضر بوده اند.

علمی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بربسیج همه مردم با همه امکانت به مردم سیل زده گفت: امروز، دانش آموزان و معلمان مدارس استان، در همایش دومین سیل مهربانی هم کلاسی‌ها مبالغی را با هدف حمایت، همدلی و همراهی با دانش آموزان و خانواده‌های آسیب دیده از سیل، همزمان با سراسر کشور در استان جمع آوری و به استان سیستان و بلوچستان ارسال می‌کنند.

انتهای پیام/ک

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر