کد خبر: ۷۲۲۰۳۳۶
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴
۰۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴
کد خبر : ۷۲۲۰۳۳۶

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: فعالیت هیات ورزش‌های جانبازان و معلولان استان قابل قبول است به طوری که همواره این هیات، در بین هیات‌های برتر استانی قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، محمد رضا برادران، سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل در مجمع هیات ورزش‌های جانبازان و معلولان استان اردبیل گفت : وجود تمامی اقدامات مثبتی که در ماه‌ها و سال‌های اخیر انجام یافته اما همچنان زیرساخت‌های ورزشی جانبازان و معلولان استان اردبیل در برخی از شهرستان‌ها همچنان ضعیف است.

او با تأکید بر تجهیز امکانات ورزشی معلولان در شهرهای مختلف استان، افزود: با فراهم شدن شرایط در تلاش خواهیم بود تا در ماه‌های آتی با برگزاری نشست و دیدار با استانداری اردبیل درخواست جلب اعتبارات ویژه برای توسعه ورزش جانبازان و معلولان و بهبود زیرساخت‌های ورزشی ارائه شود.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل با بیان اینکه باید شرایط مناسبی برای ورود معلولان و جانبازانی که به دلیل شرایط خاص جسمانی و روحی خود قادر به ورود به اجتماع یا محیط‌های ورزشی نیستند فراهم شده و به کشف استعداد و جذب آنان باید به محیط‌های ورزشی توجه شود؛ یادآور شد: استفاده از تجربیات پیشکسوتان و استفاده از آنان در بدنه هیات ورزش‌های جانبازان و معلولان نباید مورد غفلت واقع شود.

برادران به فعالیت چشمگیر و مناسب هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولان استان اردبیل در سالیان اخیر نیز اشاره کرد و افزود: همواره این هیئت ورزشی در بین هیئت‌های برتر استانی قرار گرفته است اما با این وجود انتظار از این مجموعه همواره بالا است.

او ادامه داد: طبق آخرین آمار اعلامی در سال ۹۷ تعداد ورزشکاران سازمان یافته جانبازان و معلولان استان ۲۵۰ نفر بوده و امیدواریم در سال جاری این تعداد با افزایش مواجه شود.

برادران بر لزوم توجه به توسعه ورزش جانبازان در شهرستان‌ها نیز تأکید کرد و افزود: سرکشی مستمر به هیئت‌های شهرستانی و نگاه ویژه به ورزش بانوان باید از دیگر اولویت‌های مهم قلمداد شود.

انتهای پیام/ع

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر