کد خبر: ۷۲۲۱۳۴۵
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۵
۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۵
کد خبر : ۷۲۲۱۳۴۵

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: بلافاصله پس از نامه کمیته مسابقات AFC اعلام کردیم با توجه به اینکه این تصمیم مبنای قانونی ندارد در بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا شرکت نمی‌کنیم.

به گزارش   خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: بلافاصله پس از نامه کمیته مسابقات AFC اعلام کردیم با توجه به اینکه این تصمیم مبنای قانونی ندارد در بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا شرکت نمی‌کنیم.

او بیان کرد: این موضوع سبب شد AFC در جلسه‌ای که در مالزی برگزار کردیم از تصمیم کمیته مسابقات که به تصویب هیئت اجرایی هم رسیده بود عقب نشینی کند. دوستانی که کل ماجرا را نمی‌دانند باید بدانند اتفاق‌های بدی برای فوتبال ایران و تیم‌های ما در صورت انصراف می‌افتاد. اگر این توافق انجام نمی‌شد ۲ تا ۳ سال محروم می‌شدیم.

انصاری فرد گفت: احتمال داشت تیم ملی ما به سختی در رقابت‌های انتخابی جام جهانی شرکت کند و شاید هم از میزبانی این مسابقات محروم می‌شد. جریمه نقدی بالایی هم از سوی حامیان مالی برای ما درنظر گرفته می‌شد. مثل بازی با عربستان که کوتاه آمدیم شاید این موضوع هم نهادینه می‌شد و نمی‌توانستیم چندین سال میزبان تیم‌های آسیایی باشیم. اگر در این مسابقات شرکت نمی‌کردیم احتمال داشت ۱۱ میلیون دلار جریمه شویم.

او گفت: به غیر از ۲ عضو، سایر اعضای کمیته اجرایی رای کمیته مسابقات را تایید کردند. آن حکم لازم الاجرا بود. خواهش می‌کنم دوستان به این نکته دقت کنند که ما از AFC تضمین گرفتیم. بیانیه اول AFC به هیج وجه با بیانیه اخیر یکی نیست.

انصاری فرد بیان کرد: به وینزور جان گفتیم بدون پیش شرط سه بازی را باید در ایران برگزار کنید. او هم پس از مشورت با مسئولان AFC گفت بدون تحقیق و تفحص درباره وضعیت ایران با میزبانی شما موافقت می‌کنیم.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر