کد خبر: ۷۲۲۱۵۸۱
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۱
۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۱
کد خبر : ۷۲۲۱۵۸۱
معاون عمرانی وزیر کشور:

معاون عمرانی وزیر کشور گفت: دولت مصمم به بازسازی و جبران خسارت‌های مناطق مختلف سیلزده جنوب سیستان و بلوچستان و برای همین منظور در طول ۲ هفته گذشته اقدامات لازم را بسیاری از وزرا با حضور در این منطقه انجام داده‌اند.

دولت مصمم به جبران خسارت مناطق سیلزده بلوچستان استبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، مهدی جمالی نژاد  دمعاون عمرانی وزیر کشور  ر بازدید از مناطق سیلزده چابهار در جمع مردم اظهار داشت: سیل خسارت‌های زیادی در تخریب زیرساخت‌های راه، کشاورزی، خانه‌های روستاییان و شبکه‌های آب و برق،مدارس و اماکن دولتی داشته است.

او گفت: دولت در این سیل حضور به موقعی داشت و تمام وزیران مرتبط در مناطق مختلف سیلزده حضور داشتند و از نزدیک مسائل و مشکلات را بررسی و دستورات لازم را برای جبران خسارت‌ها صادر کرده‌اند.

معاون عمرانی وزیر کشور حضور رییس جمهوری و وزیران در مناطق سیلزده جنوب سیستان و بلوچستان را نشان از عزم جدی دولت برای جبران خسارت‌های ناشی از سیل عنوان کرد و افزود: براساس برآوردهای اولیه سیلاب بیش از سه هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان به زیرساخت‌های جنوب این استان خسارت وارد کرده است.

معاون استاندار سیستان وبلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه چابهار نیز اظهار داشت: سیلات خسارت جدی به زیرساخت‌های این شهرستان وارد کرده بطوریکه بیش‌از ۳۰۰ روستا در محاصره سیلاب بودند و یک هفته مدارس نیز تعطیل بود.

رحمدل بامری جبران خسارتهای سیل، بازگشایی کامل راه‌های روستایی، ساخت خانه‌های تخریب شده و پرداخت خسارت به کشاورزان و مردم آسیب دیده از سیلاب را خواستار شد.

او  بیان کرد: راه برخی از روستاها برای تردد خودروهای سواری مناسب نیست و نیاز است سریعا بازگشایی و زیرسازی و آسفالت شوند.

اتهای پیام/ع

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر