کد خبر: ۷۲۲۱۵۸۲
گروه : یزد » یزد
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۳
۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۳
کد خبر : ۷۲۲۱۵۸۲
گروه : یزد » یزد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد با اشاره به فرسودگی ماشین آلات راهداری یزد، گفت: برای جلوگیری از آسیب‌های بیشتر به این ماشین‌آلات باید دانش فنی کاربران افزایش یابد.

فرسودگی ماشین‌آلات راهداری یزد/ لزوم به روزرسانی دانش فنیبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد ، علی علیخانی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد  گفت: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بعد از اینکه حوزه راهداری از حوزه شهرسازی جدا و با حمل و نقل ادغام شد، با تحولات جدیدی مواجه شد به ویژه در مدت اخیر، با آغاز طرح ابرار روند فعالیت در حوزه راهسازی شکل جدیدی به خود گرفت.

او با اشاره به اهمیت ابزار آلات و ماشین آلات در اجرای طرح‌های راهسازی، افزود : بعد از سرمایه انسانی به عنوان اصلی‌ترین سرمایه هر دستگاه، ماشین آلات سرمایه بسیار مهمی به شمار می‌روند که نگهداری از آن‌ها باید در اولویت قرار گیرد.

علیخانی ادامه داد: ماشین آلات راتهداری یزد موجود عمدتا فرسوده هستند و از سال‌های دور آن‌ها را در اختیار داشته ایم، اما با وضعیت اقتصادی فعلی، چاره‌ای جز رسیدگی به ماشین آلات موجود و استفاده بهینه از آن‌ها نیست.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد بر ضرورت افزایش بازدید‌های فنی و دقت در نگهداری ماشین آلات تاکید کرد و افزود: باید با رسیدگی به موقع به آنها، اجازه ندهیم آسیب‌های جدی به ماشین آلات وارد شود.

او گفت: باید از کارگاه‌های آموزشی نیز به همین منظور بهره برداری مناسبی صورت گیرد و از این فرصت برای بهبود بخشیدن به وضعیت فنی ماشین آلات استفاده کنیم.

علیخانی تصریح کرد: به روز رسانی علم و دانش و مهارت نیرو‌های فنی ضروری است  کارگاه‌های آموزشی که به همین منظور برگزار می‌شود  با فراگیری دانش فنی در مورد ماشین آلات، روند رسیدگی و دقت در نگهداری ماشین آلات راهسازی بهبود یابد.

انتهای پیام/ی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر