کد خبر: ۷۲۲۱۹۴۶
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵
۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵
کد خبر : ۷۲۲۱۹۴۶
ترقی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

فعال اصولگرا گفت: اصولگرایان در این دوره به لحاظ وحدت و انسجام در تمامی دوره ها وضعیت بهتر و مناسب تری دارند و معتقدم می‌توانیم با لیست واحد وارد صحنه انتخابات شویم.

//حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به حمله به شورای نگهبان توسط یک جریان خاص گفت: متاسفانه این جریان همواره در صدد ایجاد رقابت ناسالم در عرصه انتخابات بوده و پیوسته مسیر ناسالم سازی و تخریب را دنبال می‌کنند.

او ادامه داد: جریان اصلاحات نه تنها به قانون تن نمی‌دهد، بلکه درصدد فریب افکار عمومی و رقیب هراسی جامعه است تا کشور را از یک انتخاب درست و منطقی باز دارد، درحالی که این نوع موضع‌گیری‌ها نه تنها مغایر با مردم سالاری و دموکراسی بوده بلکه نشان دهنده این است که هدف وسیله جریان اصلاحات را توجیه می‌کند و برای رسیدن و ماندن در قدرت از هر روشی حاضرند استفاده کنند.


بیشتر بخوانید: جریانی تلاش می‌کرد شورای نگهبان را در تنگنا قرار دهد


ترقی گفت: معتقدم که اصلاحات به جای اینکه از راه تخریب و ایجاد تفرقه صوری در بین اصولگرایان به اهداف خود در دست یابی به قدرت برسند بهتر است که اولا پاسخگوی عملکرد گذشته خود بوده و کارآمدی خود را اثبات کنند، نه اینکه با ایجاد تفرقه و تشتت رسانه ای و مطبوعاتی در جامعه و رقیب هراسی بخواهند زمینه ادامه مشکلات کشور و نارضایتی عامه مردم را فراهم کنند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی درباره وضعیت اصولگرایان نیز اظهار کرد: در مجموع به نظر می رسد که اصولگرایان در این دوره به لحاظ وحدت و انسجام در تمامی دوره ها وضعیت بهتر و مناسب تری دارند و هماهنگی و هم افزایی بین نیروهای انقلاب روز به روز درحال گسترش است و من  معتقدم که انشالله می‌توانیم با لیست واحد وارد صحنه رقابت انتخاباتی شویم.

فعال اصولگرا خاطر نشان کرد: البته  اگر لیست واحد هم ارائه ندهیم وحدت حداکثری را تحقق بخشیدیم و ممکن است که یک اقلیتی هم حاضر به وحدت نباشند و یا تحلیلشان درباره شرایط موجود کشور این باشد که رقابت درونی هم برای افزایش حضور مردم در صحنه انتخابات لازم است اما این دلیلی بر عدم وجود وحدت در بین اصولگرایان نیست.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر