کد خبر: ۷۲۲۱۹۵۹
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
کد خبر : ۷۲۲۱۹۵۹
گروه : سمنان » سمنان

نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: ولایت مداری و اخلاص در عمل باید به عنوان دو شاخصه مهم در هر کارمند مد نظر قرار گیرد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، آیت الله شاهچراغی نماینده، ولی فقیه در استان سمنان در این دیدار با بیان اینکه اخلاص در عمل رمز ماندگاری و ارزش آفرینی در هر عملی است گفت: هیچ عملی بدون اخلاص در نزد خداوند ارزش ندارد.

او افزود: خدمت به مردم عبادت بوده و باید از این فرصت در جهت خدمت خالصانه به مردم استفاده شود.

آیت الله شاهچراغی افزود: ولایت مداری و اخلاص در عمل باید به عنوان دو شاخصه مهم در هر کارمند مد نظر قرار گیرد.

او با بیان اینکه ولایت مداری باعث رستگاری در دنیا و آخرت می‌شود افزود: مسئولیت در نزد شما امانتی است که باید از آن در جهت خدمت به مردم استفاده شود.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان افزود: مدیران و مسئولین نیاز است بیش از پیش در جت حفظ بیت المال اهمیت دهند و این مهم در کار شما باید دیده شود.

آیت الله شاهچراغی با اشاره به لزوم همراهی با مردم در وضعیت کنونی اقتصادی در کشور افزود: عدم افزایش قیمت برق و مدارا کردن با مردم در جهت عدم قطع انشعابات برق باید در دستور کار قرار گیرد. 

او با بیان اینکه اسراف در منابع در کشور بسیار زیاد بوده است تصریح کرد: توجه به فرامین دینی و سفارش اهل بیت در امر صرفه جویی بسیار مهم بوده و باید به آن‌ها عمل شود.

موسوی زاده مدیرعامل شرکت توزیع برق استان هم در این جلسه با بیان اینکه ۸۰ پروژه در دهه فجر امسال در بخش‌های مختلف شرکت توزیع برق استان در نقاط مختلفی افتتاح می‌شود گفت: ۳ خدمت رایگان کنترل کنتورها، تبدیل نام انشعابات جابه جایی لوازم اندازه گیری نیز در این ایام به صورت رایگان انجام می‌شود.

او افزود: از دهه فجر سال گذشته تا امسال ۳۴۰۰ پروژه در حوزه شرکت توزیع برق استان سمنان در سراسر استان با مبلغ ۷۶ میلیارد تومان مورد بهره برداری قرار گرفته است.

در این دیدار از ۸ نفر از خانواده‌های شهدا و ایثارگران منتسب به شرکت توزیع برق استان نیز تجلیل شد.

انتهای پیام/ح

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر