کد خبر: ۷۲۲۲۵۰۷
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۱
۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۱
کد خبر : ۷۲۲۲۵۰۷

معاون آموزش، پژوهش وبرنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان از پایان مسابقات مهارت تست قطعات جوشکاری شده به روش چشمی VT، با معرفی برترین‌ها خبر داد.

منصور زنگنه منش معاون آموزش، پژوهش وبرنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، گفت: پس از ۲ روز تلاش و رقابت تنگاتنگ بین رقابت کنندگان مسابقات آزاد مهارت تست قطعات جوشکاری شده به روش چشمی VT، نفرات برتر این دوره از مسابقات اعلام شد.

او افزود: در دومین دوره مسابقات آزاد جوش ابراهیم دهداری از استان خوزستان مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان آبادان حسن خسروی حاجیوند از استان خوزستان و شهرستان مسجدسلیمان و جواد مراد زاده هفشجانی از استان چهارمحال و بختیاری موفق به کسب رتبه اول تا سوم شدند.

زنگنه منش اظهار داشت: این مسابقات با همکاری پتروشیمی، انجمن جوش ایران، و با نظارت دفتر مسابقات ملی و بین المللی مهارت برنامه ریزی و اجرا می‌شود.

معاون آموزش، پژوهش وبرنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان ادامه داد: این مسابقات با هدف شناسایی نخبگان مهارتی شاغل درصنایع، معرفی افرادتوانمند ماهرومتخصص این رشته و ارتقاء کیفیت مهارت صنعت گران در روند رشد و توسعه صنعت اجرا شد.

به گفته این مقام مسئول، دومین دوره مسابقات آزاد مهارت بازرسی فنی قطعات جوشکاری شده به روش چشمی (VT با حضور ۳۰شرکت کننده از سراسر کشور به میزبانی استان خوزستان از یکم تا سوم بهمن ماه، در شهرستان مسجد سلیمان برگزار شد.

زنگنه منش تصریح کرد: نفرات اول تا سوم این دوره از مسابقات جوایز نفیسی اهداء و برای سایر شرکت کنندگان گواهینامه سطح صادر شد.

انتهای پیام/گ

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر