کد خبر: ۷۲۲۴۶۰۴
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۹
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۹
کد خبر : ۷۲۲۴۶۰۴

رئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی گفت: مشارکت، سلامت، رقابت و امنیت چهارمقوله مهم در انتخابات است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد ،   ولی الله حیاتی در نشست هیات‌های اجرایی انتخابات در شهرستان گرمه اظهار کرد: مصمم هستیم تا انتخابات به دور از تنش، غوغا سالاری و حاشیه پردازی در محیطی کاملا امن و توام با آرامش برگزار شود، البته که امنیت انتخابات جزو وظایف ماست.

حیاتی عنوان کرد:  فضای امنی برای تمام کاندیداها، تمام گرایش‌ها و گویش‌ها فراهم کرده ایم و این مقوله در چارچوب ترسیم قانون مدیریت می‌شود.

حیاتی اظهار کرد: باید انتخابات پرشور و توام با شعور و مدار قانونمداری باشد و هرگز نباید بین رقابت و قانونمداری تفاوت قائل شد و نباید به بهانه رقابت و مشارکت، قانون را زیر پای گذاشت تا مردم بر مدار برنامه محوری گزینه‌های خود را انتخاب کنند.

او افزود: زمانی که موعد تبلیغات فرا نرسیده، اما عده‌ای در حسینیه‌ها و مساجد تشکیلاتی را ایجاد تا تبلیغات رسمی انجام دهند که این کار خلاف قانون است، درحالی‌که تمام سیاست‌های انتخاباتی باید بر مدار قانون باشد.

رئیس ستاد انتخابات اظهار کرد: دشمنان با توطئه چینی دقیق می‌خواهند مردم را نسبت به انتخابات دلسرد کنند تا بین مردم و حاکمیت فاصله اندازند.

حیاتی گفت: مردم باید به مجریان و ناظران انتخابات اعتماد کنند و این مجریان باید در کمال سلامت و رعایت اصل بی طرفی اعتماد مردم را در عمل و اقدام جلب کنند لذا سلامت انتخابات یک مقوله مهم مورد انتظار ما از هیات‌های اجرایی است، زیرا موجب افزایش اعتماد عمومی مردم و مشارکت آنان می‌شود.

رئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی بیان کرد: باید تلاش شود تا مشارکت قابل قبولی در تراز جمهوری اسلامی انجام شود و همه جناح‌ها، گروه‌های سیاسی و احزاب باید نقش خود را ایفا کنند.

انتهای پیام/د

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر