کد خبر: ۷۲۲۴۶۶۱
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳
کد خبر : ۷۲۲۴۶۶۱

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس از افزایش سهمیه سوخت تاکسی‌های بنزینی و دو گانه سوز تحت نظارت این سازمان خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از هرمزگان، سعید حسینی پور، رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس از افزایش سهمیه سوخت تاکسی‌های بنزینی و دو گانه سوز تحت نظارت این سازمان خبر داد.

حسینی پور با اشاره به دغدغه تاکسی‌داران درباره کمبود سهمیه سوخت، افزود: با پیگیری‌های انجام شده، مشکل سهمیه سوخت این تاکسی‌ها حل شده و سهمیه سوخت رانندگان تاکسی افزایش یافته است.

او افزود: بر این اساس سهمیه سوخت تاکسی‌های دوگانه سوز از ۲۵۰ لیتر به ۴۱۰ لیتر و تاکسی‌های بنزینی از ۴۰۰ لیتر به ۷۲۰ لیتر، با لحاظ شدن ما به التفاوت سهمیه سوخت آبان ماه و نیمه اول دی تغییر و افزایش یافته است.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس گفت: همچنین کلیه خودرو‌های ساماندهی شده سرویس مدارس که از طریق سامانه سپند تا ۲۰ آذر سال جاری ثبت شده اند، سهمیه اعتباری سوخت که در جایگاه‌های عرضه بنزین قابل استفاده است، دریافت کرده‌اند.

حسینی پور با تاکید بر اینکه کلیه تاکسی‌های تحت نظارت این سازمان شامل طرح افزایش سهمیه سوخت خواهند بود، افزود: آژانس ها، تاکسی بیسیم‌ها و تاکسی سرویس‌هایی که از شهرداری‌ها مجوز دریافت کرده‌اند، شامل دریافت اعتبار سوخت شدند.

او با بیان اینکه این افزایش سهمیه بر اساس مجوز وزارت کشور بوده، گفت: سهمیه جدید اعلام شده در کارت سوخت رانندگان منظور شده و نیازی به دریافت کارت سوخت جدید نیست.

حسینی پور افزود: عدم رعایت نرخ مصوب توسط هر کدام از مسافربر‌های شهری اعم از خطوط ویژه تخلف محسوب می‌شود و شهروندان می‌توانند تخلف را به شهرداری بندرعباس به شماره ۱۳۷ و یا سامانه پیامکی سازمان به شماره ۳۰۰۰۷۶۱۷۶۱ گزارش کنند.

انتهای پیام/ب

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر