کد خبر: ۷۲۲۵۹۲۲
گروه : قزوین » قزوین
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲
۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲
کد خبر : ۷۲۲۵۹۲۲
گروه : قزوین » قزوین

صدا و سیمای مرکز قزوین بمناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر برنامه‌های ویژه‌ای را پیش بینی کرده است.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین ، حسن اکبری مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین گفت: رسانه استانی با هدف آشنایی و درک بیشتر مخاطبان درباره مفاهیم نهفته در بیانیه گام دوم انقلاب، ضمن پرداخت و استفاده از این مفاهیم در برنامه‌های خود به استقبال دهه فجر می‌رود.

اکبری افزود: سیمای قزوین با تولید برنامه جنگ شبانه «چهلستون»، انعکاس همزمان راهپیمایی ۲۲ بهمن در بیش از ۲۰ نقطه استان و پرداخت در قالب گزارش و حضور مهمان ویژه در برنامه‌های صبحگاهی و خانواده به موضوع دهه فجر می‌پردازد.

او اضافه کرد: شبکه قزوین همچنین دو مسابقه «دوربین من؛ رسانه من» با هدف دریافت عکس‌های مردمی با موضوع دهه فجر و «مسابقه تلفنی» ویژه دهه فجر را برای این ایام در دستور کار دارد.

مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین گفت: تولید موشن گرافیک از دستاورد‌های چهل ساله انقلاب در استان و ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود استان در زمینه گام دوم و تولید و پخش برنامه «نوای مینودری» با استفاده از ترانه‌های دهه فجر بر روی تصاویر انقلاب قزوین از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده شبکه قزوین برای دهه فجر است.

اکبری با اشاره به تدارک ویژه بخش تامین سیمای مرکز قزوین برای ایام الله دهه فجر گفت: شبکه قزوین با پخش فیلم‌های سینمایی، سریال و مستند‌های متناسب با حال و هوای دهه فجر همراه بینندگان خواهد بود.

به گفته او، پخش سریال ارمغان تاریکی، سریال نفس، پخش ۱۵ مورد فیلم سیمایی مانند: تشریفات، کابینه، ترم زمستان،‌ای ایران، و پخش مستند مینودر ماندگار در ۲۶قسمت ۳۰ دقیقه ای، آن سال‌ها در ۲۰ قسمت ۳۰ دقیقه ای، دیکته‌ای برای دیکتاتور، بیم و امید و عصر خمینی از جمله این برنامه‌ها است.

اکبری افزود: شبکه قزوین در ایام الله دهه فجر از آثار تولیدی مرکز همچون: مستند آن سال‌ها در ۲۶ قسمت ۳۰ دقیقه ای، برنامه گفتگو محور مینودر ماندگار در ۲۶ قسمت ۳۰ دقیقه ای، مستند ملک مینو به مدت ۳۰ دقیقه، نماهنگ انقلابی در ۳ قسمت ۵ دقیقه ای، مسابقه تلفنی چهل چراغ در ۱۰۰ قسمت ۱۵ دقیقه ای، مستند تاجرزاده انقلابی در ۲ قسمت ۴۵ دقیقه ای، مستند طبیب عشق به مدت ۴۵ دقیقه، تله فیلم متین بانو که در دست تولید است و ویدئو گرافیک‌های تولید شده مرکز را از سیمای مرکز قزوین تقدیم مخاطبان خواهد کرد.

او اضافه کرد: رادیو قزوین هم با برنامه «میدان انقلاب» از ۱۱ تا ۲۱ بهمن ماه هرروز به مدت ۷۵ دقیقه با هدف انعکاس جشن انقلاب در استان و ایجاد فضای شاد عصرگاهی به معرفی و گفتگو با چهره‌های انقلابی استان می‌پردازد.

مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین گفت: صدای مرکز قزوین همچنین با ویژه برنامه زنده «روز خدا» به مدت ۱۸۰ دقیقه به انعکاس راهپیمایی مردم شهر قزوین و مناطق مختلف استان در یوم الله ۲۲ بهمن می‌پردازد.

اکبری گفت: خبر مرکز قزوین هم با تهیه، تولید و پخش خبر، گزارش‌های خبری و تولیدی مهمترین رویداد‌های دهه فجر امسال را در شبکه‌های استانی و سراسری منعکس خواهد کرد و همچنین حضور گسترده و پرشور مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در سراسر استان را پوشش می‌دهد.

او با اشاره به برنامه‌های معاونت فضای مجازی این مرکز برای دهه فجر گفت: طراحی صفحات ویژه ایام الله دهه فجر در وب سایت و صفحه اشتراک ویدیو رسمی مرکز، طراحی و پیاده سازی پویش مردمی ویژه دهه فجر با هدف دریافت و انتشار آثار ارسالی مردمی در قالب‌های عکس نوشت کاریکاتور ویدیو پادکست در تمامی شبکه‌های اجتماعی و ترند سازی هشتک‌های پرمخاطب و جریان سازی همچون #دهه_فجر #دهه_فجر_مبارک #انقلاب_اسلامی_انقلاب_فاطمی #فجر_نور در تمامی شبکه‌های اجتماعی بخشی از برنامه‌های این معاونت برای دهه فجر خواهد بود.

انتهای پیام/ک

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر