کد خبر: ۷۲۲۸۵۶۸
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۴
۱۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۴
کد خبر : ۷۲۲۸۵۶۸

رئیس آموزش و پرورش شهرستان باغملک درخصوص انتشار تصویر منتشر شده در فضای مجازی با موضوع همراه داشتن پتو در کلاس درس در میداوود این شهرستان توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، در این روز‌های سرد و زمستانی، تصویری در فضای مجازی دست به دست می‌شود که گواه این است که در یکی از مدارس میداوود از توابع شهرستان باغملک، دانش آموزان برای گرم کردن خود به دلیل نبود سیستم گرمایشی و بخاری، پتو به دور خود پیچیده اند.

ناصر منگشتی رئیس آموزش و پرورش شهرستان باغملک در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، گفت: دانش آموزان آموزشگاه شهید اندرزگو در شهر میداوود از توابع باغملک از فضایی فرسوده و مستهلک با قدمت بیش از ۳۵ سال به آموزشگاهی نوسازی منتقل شد.

او افزود: همزمان با انتقال دانش آموزان به مکان جدید، عملیات راه اندازی سیستم گرمایشی و شوفاژ با اعتباری بیش از ۷ میلیارد ریال نیز آغاز گردید.

منگشتی اظهار داشت: درحال حاضر عملیات راه اندازی سیستم‌های گرمایشی با ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی درحال نصب کنتور است و با هماهنگی‌های بعمل آمده، انتظار می‌رود طی هفته‌های آینده این عملیات به پایان برسد.

این مقام مسئول تصریح کرد: با همکاری اداره کل توسعه، نوسازی و تجهیز مدارس استان خوزستان تعدادی بخاری گازسوز تهیه شده و در اختیار سایر مدارس و مراکز آموزشی قرار داده شده است.

به گفته رئیس آموزش و پرورش شهرستان باغملک، با همکاری صورت گرفته از سوی اداره کل توسعه، نوسازی و تجهیز مدارس استان، بخاری‌های نفتی جمع آوری شده و بخاری‌های برقی در اختیار آن‌ها قرار گرفته و درحال حاضر در این رابطه مشکلی وجود ندارد.

انتهای پیام/گ

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر