کد خبر: ۷۲۲۸۷۲۴
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۱
۱۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۱
کد خبر : ۷۲۲۸۷۲۴
گروه : سمنان » سمنان

مدیرکل بنیاد مسکن استان سمنان گفت:۳۴ پروژه بنیاد مسکن طی دهه فجر با هزینه ۶۴ میلیارد و ۱۶۴ میلیون ریال در استان سمنان افتتاح می شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، علیرضا فلاحی مدیرکل بنیاد مسکن استان سمنان ضمن بیان اینکه طی دهه فجر سال جاری ۳۴ پروژه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از محل اعتبارات ملی، استانی و اعتبار بند ب ماده شش برنامه ششم، در هشت شهرستان استان سمنان افتتاح می‌شود، ابراز داشت: برای این طرح‌ها ۶۴ میلیارد و ۱۶۴ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

او افزود: در دامغان شش پروژه با اعتبار شش میلیارد و ۸۰۸ میلیون ریال برای بهسازی و اصلاح معابر شامل جدول‌گذاری، آسفالت و سنگفرش معابر در روستاهای معلمان، حسینان، رشم، زرین‌آباد افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.

مدیرکل بنیاد مسکن استان سمنان بابیان اینکه یک واحد مسکونی احداثی در روستای برم شهرستان دامغان از محل اعتبارات بازسازی ناشی از حوادث سیل و بارندگی فروردین ۹۸ نیز به بهره‌برداری می‌رسد، ابراز داشت: به نمایندگی از ۸۸۸ واحد تعمیری در دامغان یک واحد مسکونی تعمیری در روستای فیروزآباد از محل اعتبارات بازسازی ناشی از حوادث سیل و بارندگی در فروردین ماه ۹۸ مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

فلاحی بابیان اینکه در شاهرود ۹ پروژه به مبلغ ۱۱ میلیارد و ۳۶۱ میلیون ریال افتتاح می‌شود، تصریح کرد: بهسازی و اصلاح معابر روستایی شامل عملیات جدول‌گذاری، خیابان‌سازی و آسفالت، سنگفرش و اجرای دیوار حائل سنگی در روستاهای الیکائی، نگارمن، دستجرد، تاش، ده‌خیر، اسدآباد، فرح‌آباد، حسین‌آباد ساغری از جمله این طرح‌ها را شامل می‌شود.

او  بابیان اینکه بیشترین طرح‌های افتتاحی را شاهرود به خود اختصاص داده است، افزود: بهره‌برداری یک واحد مسکونی احداثی در مجن از محل اعتبارات بازسازی ناشی از حوادث سیل و بارندگی فروردین ۹۸ نیز طی دهه فجر انجام می‌شود.

مدیرکل بنیاد مسکن استان سمنان بابیان اینکه هفت پروژه به مبلغ ۱۶ میلیارد و ۸۷۴ میلیون ریال نیز در میامی افتتاح خواهد شد، ابراز داشت: بهسازی و اصلاح معابر روستاهای ری‌آباد، نام نیک، حق الخواجه، عباس‌آباد، تلوبین، نردین شامل جدول‌گذاری و آسفالت و همچنین شن‌ریزی معابر روستاهای کلاته اسد، کلاته میر اعلم، کمردار، مسیح آباد نیز اجرایی می‌شود.

فلاحی بابیان اینکه دو پروژه به مبلغ ۱۰ میلیارد و ۲۸۳ میلیون ریال برای مهدی‌شهر اجرا شده است، تصریح کرد: بهسازی و اصلاح معابر روستای چاشم و روستای هدف گردشگری ملاده شامل عملیات آسفالت، اجرای سنگ فرش معابر و واش بتن و اجرای دیوار سنگی از جمله این طرح‌ها را شامل می‌شود.

او  بابیان اینکه چهار پروژه به مبلغ هشت میلیارد و ۸۸۴ میلیون ریال برای سمنان منظور شده است، افزود: بهسازی و اصلاح معابر روستاهای جام، دو زهیر، کندو، حسن‌آباد شامل اجرای آسفالت از جمله این طرح‌ها خواهد بود.

مدیرکل بنیاد مسکن استان سمنان بابیان اینکه سه پروژه به مبلغ شش میلیارد و ۵۱۴ میلیون ریال برای سرخه اختصاص داده‌شده است، ابراز داشت: بهسازی و اصلاح معابر روستاهای لاسجرد، اروانه، مؤمن آباد شامل عملیات اجرای آسفالت در دهه فجر اجرایی می‌شود.

فلاحی بابیان اینکه در آرادان نیز دو پروژه به مبلغ یک میلیارد و ۹۳۳ میلیون ریال افتتاح می‌شود، تصریح کرد: بهسازی و اصلاح معابر روستاهای داورآباد، حسین‌آباد کردها در دهه مبارک فجر انجام می‌شود.

او بابیان اینکه گرمسار یک پروژه به مبلغ یک میلیارد و ۵۰۷ میلیون ریال خواهد داشت، افزود: بهسازی و اصلاح معابر روستای ملیجان پایین همراه با اجرای آسفالت بخشی از اقدامات بنیاد مسکن طی دهه فجر امسال خواهد بود.

انتهای پیام / م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر