کد خبر: ۷۲۲۸۹۵۵
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۶
۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۶
کد خبر : ۷۲۲۸۹۵۵
حجت الاسلام ماندگاری:

رئیس موسسه روایت سیره شهدا گفت:اعجازی که در شهادت سردار سلیمانی بود باعث نابودی پایگاه نظامی عین الاسد شد.

شهادت سردار سلیمانی باعث شکست ابرقدرت جهان‌خوار شدبه گزارش خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، حجت الاسلام محمد مهدی ماندگاری در پیش خطبه‌های این هفته نماز جمعه تهران؛ گفت: اولین ایام الله انقلاب ما روز ١٢ بهمن است، امام بزرگوار ما در نوفل لوشاتو سوار بر هواپیماى فرانسوی شد؛ ربودن هواپیما و امام و ضربه زدن به آن برای دشمنان کاری نداشت، اما دست یداللهی خدا دشمنان را کور کرد.

او افزود: أیام الله دیگر از ١٩ بهمن شد وقتی نیروی هواپیمایی عزیز ما به امام و انقلاب پیوستند؛ أیام الله سوم هم ١٢ فروردین ماه است.

حجت الاسلام ماندگاری اظهار کرد: امیدواریم حضور مردم در فاطمیه امسال، تشییع پیکر سرداران شهید، ایام الله دهه فجر، کمک به سیل زدگان سیستان و ان شاالله در پای صندوق رأی دوم اسفند مصداق لئن شکرتم لأزیدنکم باشد.

او افزود: روزی که امت با ولایت باشد، کافران و منافقان مأیوس و ناامید می‌شوند، اگر پشت ولایت را خالی کردید از خداوند بترسید.

سخنران پیش از خطبه نماز جمعه تهران بیان کرد: ۴۲ دوسال مقاومت ملت ایران تمام دشمنان و بدخواهان را عقب رانده است، امروز چهل و دومین فجر انقلاب را در حالی جشن می‌گیریم که مردم، ولی را تنها نگذاشتند. در حالی که از مشکلات، بی‌تدبیری‌ها و نابسامانی‌ها گله دارند، اما شاکر ولایت هستند.

رئیس موسسه روایت سیره شهدا با بیان اینکه ملت می‌دانند مشکلات مربوط به انتخاب‌های ما است، گفت: اگر انتخاب‌هایمان عالمانه و با ولایت پذیری باشد مشکلات حل می‌شود.

ماندگاری با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر ایام الله، اظهار کرد: اعجازی که در شهادت سردار سلیمانی پیش آمد باعث شکست ابرقدرت جهان‌خوار و  نابودی پایگاه نظامی عین الاسد شد به همین دلیل به گفته مقام معظم رهبری این روز یوم الله بود.

او با اشاره به اینکه ملت ایران در طول ۴۰ سال انقلاب اسلامی ایام الله زیادی داشته، گفت: اولین ایام الله انقلاب ۱۲ بهمن است، امام بزرگوار در نوفل لوشاتو سوار هواپیمای فرانسوی شد و هنوز طاغوت سر کار بود و زدن هواپیما و دزدیدن آن برای دشمنان کاری نداشت، اما دست یداللهی خدا دشمنان را کور و کر کرد.

سخنران پیش از خطبه نماز جمعه تهران یادآور شد: ۱۹ بهمن دومین یوم الله بود، وقتی نیروی هوایی به مردم پیوستند و دست قدرت خدا در روز ۲۲ بهمن به دست این مردم سفره سلطنت ۲۵۰۰ ساله ظلم را برچید و انقلاب پیروز شد و این روز‌ها تماماً ایام الله بودند.

اوبا اشاره به روز ۱۲ فروردین بعد از انقلاب اسلامی اظهار کرد: یوم الله دیگری بود که پرچم اسلام با قدرت در ایران به اهتزاز درآمد و خداوند با تمام شیطنت‌هایی که بدخواهان کردند تا مردم به جمهوری اسلامی رأی ندهند، ۹۸ درصد به این نظام رأی دادند.

ماندگانی گفت: جنگ تحمیلی هشت سال ادامه داشت و به برکت خون شهدا و رهبری امام خمینی یک وجب از خاک در اختیار دشمن قرار نگرفت.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر