کد خبر: ۷۲۲۸۹۸۷
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۶
۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۶
کد خبر : ۷۲۲۸۹۸۷
گروه : فارس » شیراز

مراسم اختتامیه مرحله کشوری هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن قوه قضائیه برگزیدگان این مسابقات معرفی و تجلیل شدند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، مراسم اختتامیه مرحله کشوری هفتمین دوره مسابقات قرآن قوه قضائیه در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) برگزار شد.

این مسابقات با حضور ۱۸۶ نفر در مرحله کشوری و در دو بخش بانوان و آقایان و دو رده سنی بزرگسال و زیر ۱۶ سال و در رشته‌های حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۲۰ جزء، حفظ کل، قرائت تحقیق و ترتیل، اذان، مفاهیم و حفظ موضوعی برگزار شد.

در مجموع و با توجه به تعداد برگزیدگان هر استان در این دوره از مسابقات، استان فارس توانست در این مسابقات رتبه نخست کشور را به دست آورد.

اسامی برگزیدگان این دوره از مسابقات به شرح زیر اعلام شده است:
رده سنی بزرگسال:
آقایان:
حفظ ۱۰ جزء:
رضا علیخانی از مرکزی، اول
علیرضا میرزاخانی از فارس، دوم
مهدی آقاعلی از کردستان، سوم

حفظ ۲۰ جزء:
علی غلام آزاد از ستاد قوه قضائیه، اول
محمدهادی اسلامی از تهران دوم.
مهیار فلاح پاکدامن از گیلان، سوم

حفظ کل:
امیر حسین شریفی‌زاده از ستاد مرکزی قوه قضائیه، اول
مهدی رمضانی از تهران، دوم
احمدی مهدوی بصیر از قم، سوم

قرائت تحقیق:
رحیم شریفی از خوزستان، اول
علیرضا مسیح‌پور از کهگیلویه و بویراحمد، دوم
حسین خسروی از یزد، سوم

قرائت ترتیل:
محمد جماله از بوشهر، اول
محمد سیلاوی از خوزستان، دوم
حامد اشرفی از تهران، سوم


اذان:
علی رحمانی از خراسان شمالی، اول
محمدرضا نمازی از گیلان، دوم
مهدی دیلمی از مازندران، سوم


رده سنی زیر ۱۶ سال:
حفظ ۱۰ جزء:
محمد مجتبی نایب‌زاده از هرمزگان، اول
محمدرضا زواران حسینی از اصفهان، دوم
سجاد تلخایی از قم، سوم

حفظ ۲۰ جزء:
مهدی متقی از قم، اول
امیرعباس دوست‌محمدی از قم، دوم

حفظ کل:
سیدرضا ساداتی از آذربایجان شرقی، اول
محمدحسین رادمهر از مرکزی، دوم
محمد متقی از قم، سوم

قرائت تحقیق:
نویدرضا فرخنده از خراسان رضوی، اول
علی محمدی از قم، دوم
نورالمهدی دوستی از ایلام، سوم

قرائت ترتیل:
علی صالحی‌نیا از خراسان جنوبی، اول
مهدی آقاجانی از گیلان، دوم
محمدرضا ذاکر از قم، سوم

اذان:
یاشار اصغر از آذربایجان غربی، اول
محمد مهدی حسین‌خانی از کرمان، دوم
محمد سعادت از خراسان شمالی، سوم

بخش بانوان:
رده سنی بزرگسال:
حفظ ۱۰ جزء:
سیده منیره حسینی از بوشهر، اول
مهسا عبداللهی از گلستان، دوم
مائده طباغی از مازندران، سوم

حفظ ۲۰ جزء:
فاطمه صفرزاده از قزوین، اول
سکینه علایی از چهارمحل بختیاری، دوم
محدثه ربانی از خراسان جنوبی، سوم

حفظ کل:
زهره حاجی حیدری از هرمزگان، اول
فرزانه جعفریان از اصفهان، دوم
طاهره ذوالفقاری از فارس، سوم

قرائت تحقیق:
معصومه دریتیم از اردبیل، اول
محدثه رمضان‌پور از سمنان، دوم
زلیخا سجادی‌فر از لرستان، سوم

قرائت ترتیل:
زهرا سهرابی از کرمانشاه، اول
اعظم امینی‌نژاد از خراسان رضوی، دوم
فاطمه شفیعیان از تهران، سوم

رده سنی زیر ۱۶ سال:
حفظ ۱۰ جزء:
شیوا پیشواز از مرکزی، اول
الناز نتیجه‌العلما از یزد، دوم
زهرا صفرزاده از قزوین، سوم

حفظ ۲۰ جزء:
فاطمه صالحی از خراسان رضوی، اول

حفظ کل:
زهرا آجرلو از مرکزی، اول

قرائت تحقیق:
طهورا ابوطالبی از کرمانشاه، اول
آسیه کهزادی از فارس، دوم

قرائت ترتیل:
فاطمه ترکاشوند از البرز، اول
حسنی رضوانی‌زاده از خراسان رضوی، دوم

رشته‌های کتبی:
مفاهیم:
سیدمسعود ساداتی از مازندران، اول
مریم حریری از فارس، دوم
اطلس بوداقی از فارس، سوم
طاهره قربان‌زاده از همدان، چهارم
سیده لیلا موسوی از فارس، پنجم

حفظ موضوعی:
محسن یگانه‌‍راد از همدان
محمدجواد نصیری از فارس
عاطفه بکشلو از تهران
زهرا شریفی از فارس
مهدی طالبی از یزد
محمدرضا سرحدی از کرمان

انتهای پیام/ 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر