کد خبر: ۷۲۲۹۲۲۷
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲
۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲
کد خبر : ۷۲۲۹۲۲۷

رئیس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری گفت: همبستگی بین قومیت‌ها برای تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات باید تقویت شود.

همبستگی قومیت‌ها برای مشارکت حداکثری در انتخابات تقویت شودبه گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد، جعفر مردانی رئیس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: همبستگی بین قومیت‌ها برای تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات باید تقویت شود و نباید اجازه داد با تبلیغات سوء، به وحدت و همبستگی اقوام خدشه وارد شود.

او افزود: اقوام مختلف نماد هویتی کشور و استان هستند و در کنار یکدیگر با وحدت و انسجام لازم، منجر به تقویت منافع ملی کشور شده‌اند از همین رو باید این وحدت و انسجام حفظ شود.

مردانی، اجرای کامل قانون را مهمترین وظیفه مجریان برگزاری انتخابات دانست و اضافه کرد: اساس انتخابات در کشور بر محور قانون بنا نهاده شده است و از همین رو توصیه می‌شود همه مجریان و فرمانداران با رعایت کامل قانون علاوه بر حفظ حقوق همه نامزد‌های انتخاباتی، در جلب اعتماد مردم و حضور حداکثری آن‌ها در پای صندوق‌های رأی اهتمام ویژه‌ای به کار گیرند.

او، آموزش متولیان برگزاری انتخابات را از دیگر امور ضروری در راستای برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند دانست و ادامه داد: عوامل حاضر در شعب رأی به ویژه نمایندگان فرمانداران باید از قانون و روند برگزاری انتخابات آگاهی و دانش کافی داشته باشند.

مردانی با اشاره به تهدید‌ها و فرصت‌های فضای مجازی در عرصه انتخابات گفت: تخریب شخصیت‌ها و نامزد‌ها در فضای مجازی یکی از مهمترین این تهدیدات به شمار می‌رود که در همین خصوص نیازمند رصد بیش از پیش فضای مجازی هستیم.

او، فراهم کردن زمینه برای ایجاد رقابت سالم بین نامزد‌ها را از دیگر وظایف مجریان برشمرد و افزود: رعایت اصل بی طرفی و امانت داری از مهمترین اموری است که رعایت آن لازمه ایجاد رقابت سالم بین نامزد‌ها به شمار می‌رود.

انتهای پیام/ف

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر