باختیم، بد هم باختیم

سایپا نوار پیروزی‌های نساجی را در قائم شهر برید.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری، نساجی مازندران در حالیکه نیم‌فصل نه چندان خوبی را پشت سر گذاشت و جزو گزینه‌های سقوط بود، در شروع دور برگشت با دو برد مقابل گل‌گهر و پیکان تا حدودی از پایین جدول فاصله گرفت، اما امروز در حالی که امید زیادی برای تداوم این روند داشت در عین ناباوری در خانه گل دریافت کرد.

در هفته هجدهم لیگ برترفوتبال کشور دو تیم نساجی مازندران و سایپا تهران از ساعت ۱۵:۳۰ در استادیوم شهید وطنی قائم‌شهر به دیدار هم رفتند.

بازی با اشتباهات بازیکنان میانی و دفاعی نساجی در ابتدای نیمه نخست کاملا به سود سایپا در حال انجام بود که در دقیقه ۱۷ به دنبال خطا در محوطه جریمی نساجی، داور نقطه پنالتی را نشان داد و پنالتی اعلام شده به سود سایپا را محمدرضا سلیمانی دور از دست‌های علیرضا حقیقی به تور دروازه نساجی چسباند.

نساجی که به نظر می‌رسید از این گل خورده در زمین خود درس نگرفته بود باز هم میانه میدان را از دست داد تا اینکه در دقیقه ۳۰ در میان غفلت مدافعان، ضربه رباح ماجری امیرحسین حسین‌زاده درون دروازه نساجی جای گرفت و بازی در نیمه نخست با نتیجه باور نکردنی دو بر صفر به سود سایپا تمام شود.

نساجی نیمه دوم بازی را هجومی آغاز کرد، اما هر چه زد به در بسته خورد تا اینکه این بار پاس در عمق بارانی را آرمان رمضانی با شوت محکم از زاویه بسته و با اشتباه فاحش علیرضا حقیقی تبدیل به گل سوم سایپا کرد.

نساجی که تحت فشار عجیب تماشاگران خود در وطنی قائم شهر بود با این گل کمی به خود آمد تا اینکه در دقیقه ۶۱ احسان قهاری از سمت راست زمین ارسال دقیقی به محوطه جریمه انجام داد که روی غفلت مدافعان، مجتبی بیژن توانست با ضربه سر گل اول نساجی را به ثمر رساند.

حملات مداوم نساجی در نیمه دوم یک پنالتی را در دقیقه ۷۱ نصیب این تیم کرد مجتبی ممشلی بار اول توپ را به تور دروازه چسباند، اما با دستور تکرار پنالتی توپ را به تیرک عمودی دروازه کوباند تا نساجی با یک باخت ناباورانه وطنی قائم شهر را در بهت فرو ببرد.

انتهای پیام/ک
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر