دومین روز جشنواره تئاتر فجر چگونه سپری شد؟

سی و هشتمین جشنواره تئاتر فجر، دومین روز برگزاری خود را هم با اجرای آثار مختلفی گذراند.

دومین روز جشنواره تئاتر فجر چگونه سپری شد؟به گزارش خبرنگار  حوزه تئاتر  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، روز گذشته، دومین روز سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر هم سپری شد.

این دوره از جشنواره از تاریخ ۱۰ بهمن ماه کار خود را آغاز کرد؛ با این ملاحظه که نمایش‌های بخش صحنه‌ای از سومین روز اجرا می‌شوند.

نمایش‌های بخش «به علاوه فجر» کار خود را از نخستین روز جشنواره آغاز کردند؛ در این بخش نمایش های «مرگ در می‌زند» نوشته وودی آلن به کارگردانی شاهین رمضانی از تهران در تماشاخانه ایران تماشا، نمایش «مردی که...» نوشته پتر بروک و ماری هلن اشتاین به کارگردانی رضا مولایی از تهران در تماشاخانه دیوار چهارم، «چنگار» به نویسندگی و کارگردانی علی بیگدلی از تهران در تماشاخانه شانو در تاریخ ۱۰ بهمن ماه اجرا شدند.

دومین روز جشنواره بین المللی تئاتر فجر نیز میزبان نمایش‌های «پنج جهت اصلی» به نویسندگی حامد اصانلویی و کارگردانی مرضیه رجبی از تهران در تماشاخانه ایران تماشا، نمایش «خرس» نوشته آنتوان چخوف، به کارگردانی کیوان ضهرابی از تهران در تماشاخانه مهرگان، نمایش «مردی که...» نوشته پتر بروک و ماری هلن اشتاین به کارگردانی رضا مولایی از تهران در تماشاخانه دیوار چهارم و «۱۲ روز» به نویسندگی و کارگردانی علی بیگدلی از تهران در تماشاخانه شانو بود.

در دومین روز از جشنواره تئاتر فجر، شهرام کرمی مدیر کل مرکز هنر‌های نمایشی به تماشای نمایش «۱۲روز» که در تماشاخانه شانو به روی صحنه رفت، نشست. این نمایش بر اساس زندگی شهید مصطفی هادی نوشته و مائده ابراهیمی، مهدی بدرخانی، حنانه زارع، غزل صادقی، یگانه گیاهی، پروا محمودی، هستی مرادی و علیرضا یاسری بازیگران آن هستند.

سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به دبیری نادر برهانی مرند، از ۱۰ الی ۲۰ بهمن ماه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

 

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر