معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه کاشان مطرح کرد؛

انعقاد بیش از ۳۸ میلیارد ریال قرارداد ارتباط با صنعت دانشگاه کاشان در دو سال گذشته

منعم زاده گفت: از پارسال تاکنون بیش از ۳۸ میلیارد و ۳۵۴ میلیون ریال برای ۱۰۲ طرح پژوهشی با صنایع و سازمان‌های تحقیقاتی منعقد شده است.

به گزارش  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان،مجید منعم زاده،معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه کاشان اظهار کرد: از سال گذشته تاکنون بیش از ۳۸ میلیارد و ۳۵۴ میلیون ریال برای ۱۰۲ طرح پژوهشی با صنایع و سازمان‌های تحقیقاتی منعقد شده است.

 منعم زاده تعداد قراردادهای ارتباط با صنعت و جامعه این دانشگاه در سال گذشته را ۵۹ طرح بیان کرد و گفت: این تعداد طرح با سرمایه‌ای حدود ۱۷ میلیارد و ۷۲۶ میلیون ریال اجرا شده است.

واو افزود: از ابتدای سال تاکنون هم ۴۳ طرح به مبلغ ۲۰ میلیارد و ۶۲۸ میلیون ریال با صنایع، شرکت ها و سازمان‌های تحقیقاتی به امضاء رسیده است.

منعم زاده گفت: در سال اخیر حدود ۲۰ همایش و رویدادهای مشترک دانشگاه با صنایع و دستگاه‌های اجرایی برگزار شده است.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه کاشان به انعقاد ۱۵ طرح دیگر تا پایان سال اشاره کرد و گفت: اعضای هیئت علمی که پایان‌نامه دانشجویان تحصیلات تکمیلی خود را به‌طور مستقیم در سازمان‌ها و صنایع تعریف کنند، پس از تأیید توسط شورای فناوری و ارتباطات علمی، حمایت‌های مربوطه را دریافت خواهند کرد.

منعم زاده ارتباط هرچه بیشتر دانشگاه با صنعت را مورد تاکید قرار داد و گفت: سعی داریم که پژوهش‌ها کاربردی و جامعه‌نگر و در راستای رفع نیازهای جامعه امروز ما مورد استفاده قرار گیرد.

او با اشاره به فرصت مطالعاتی اعضای هیئت علمی در صنعت گفت: فرصت‌های مطالعاتی اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز علمی در جامعه و صنعت زمینه مناسبی را برای ارتقای توانمندی‌ها و مهارت آنها در جهت انتقال یافته‌های پژوهشی به دانشجویان فراهم می‌سازد.

انتهای پیام/

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار