کد خبر: ۷۲۴۰۵۶۱
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۲
۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۲
کد خبر : ۷۲۴۰۵۶۱
دبیر فدراسیون تنیس روی میز:

حسنی گفت: شاید در انتخابات مشکلاتی وجود داشته باشد، اما در مجموع انتخابات فرآیند خوبی است که باعث می‌شود فرد اصلح انتخاب شود.

پیمان حسنی دبیر فدراسیون تنیس روی میز در گفت و گو با خبرنگار توپ و تورگروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، درباره انتخابات این فدراسیون گفت: از روزی که سرپرست فدراسیون تعیین شد تا امروز که انتخابات برگزار شد، فدراسیون تنیس روی میز در ۸۰ روزی که حبیب زاده سرپرستی فدراسیون را برعهده داشت، رسالت خود برای برگزاری انتخابات سالم را به خوبی انجام داد و فرآیندی که وزارت ورزش برای ثبت نام کاندیدا‌ها و تعیین صلاحیت آن‌ها در نظر گرفته بود را به خوبی انجام داد. مجمع انتخاباتی تنیس روی میز به خوبی برگزار شد و بدون تنش به پایان رسید.

دبیر فدراسیون تنیس روی میز در واکنش به این که در انتخابات امروز این فدراسیون تنها یک نامزد وجود داشت و جز او گزینه دیگری نبود که رای دهندگان به آن رای دهند گفت: قارداشی در دورن ریاستش بر فدراسیون عملکرد قابل قبولی داشت و هر ۴۱ نفری که در این مجمع حضور داشتند، به او رای دادند. اگر برخی از عوامل و رای دهندگان از عملکرد قارداشی ناراضی بودند، می‌توانستند رای سفید بدهند. این نشان می‌دهد که تمام اعضا از عملکرد فدراسیون راضی بودند و به انتخاب قارداشی رای مثبت دادند.


بیشتر بخوانید: مدال خوش رنگ طلای تور جهانی اسپانیا بر گردن برادران عالمیان


حسنی درباره شانس تیم ملی برای کسب سهمیه المپیک گفت: باتوجه به سختی کار و کاهش سهمیه المپیکی قاره آسیا، کار برای کشور‌هایی مانند ایران سخت شده است. با این وجود فدراسیون تمام تلاشش را می‌کند تا همان ۳ سهمیه که در دوره قبلی داشتیم را بگیریم، اما کار سختی داریم مسابقات کسب سهمیه در کشور‌های تایلند و قطر برگزار می‌شود.

او در پاسخ به این سوال که فرآیند انتخابات تا چه اندازه می‌تواند به بهتر انجام شدن کار‌ها کمک کند گفت: انتخابات به پاسخگویی افرادی که وارد این کارزار می‌شوند و در معرض انتخاب مردم قرار می‌گیرند، کمک می کند. این افراد کار سختی دارند و باید کار کنند و می‌دانند اگر جز این باشد رای نمی‌آورند و باید به مردم پاسخ دهند. انتخابات یک فرآیند دموکراتیک است که حدود ۲۰ سال است در فدراسیون‌ها انجام می‌شود. شاید در انتخابات مشکلاتی وجود داشته باشد، اما در مجموع انتخابات فرآیند خوبی است که باعث می‌شود فرد اصلح انتخاب شود.

انتهای پیام/ 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر