کد خبر: ۷۲۴۴۲۷۱
گروه : البرز » کرج
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷
کد خبر : ۷۲۴۴۲۷۱
گروه : البرز » کرج
استاندار البرز مطرح کرد؛

شهبازی گفت: برای برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم با دستاندرکاران انتخابات البرز عهد و پیمان بسته ایم.

عهد بستیم که بستر برگزاری انتخاباتی باشکوه، امن، رقابتی و سالم را در البرز فراهم کنیمبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از البرز، عزیزالله شهبازی، استاندار البرز در همایش بازرسان شعب اخذ رای یازدهمین دوره   انتخابات مجلس شورای اسلامی که در سالن شهیدان نژاد فلاح کرج برگزار شد، گفت: ماده ۲۵ قانون انتخابات علاوه بر حفظ سلامت انتخابات، وزارت کشور را مسئول اجرای انتخابات می‌داند.

استاندار البرز افزود: وزارت کشور برای سلامت بیشتر روند برگزاری انتخابات، علاوه بر نمایندگان خود در استان‌ها و شهرستان ها، بازرسان را نیز مامور می‌کند که نظارت بر سلامت این رویداد را بر عهده بگیرند.

شهبازی گفت : در دور گذشته انتخابات مجلس شورای اسلامی در مجموع ۲ حوزه انتخابیه بیش از ۵۳ درصد مشارکت مردم البرز را داشتیم و  این هدف را با پیگیری مسائل مختلف استان و تلاش شبانه روزی جدی برای کسب رضایتمندی مردم دنبال کنیم.

او افزود: پروژه‌های معطل مانده استان را رصد کرده و با پیگیری‌های استانی و ملی نسبت به رفع موانع و گره گشایی آن‌ها اقدام کردیم که این امر توفیقات خوبی را همراه داشته است.

استاندار البرز گفت: بیش از ۱۶۰ نفر برای هر کرسی مجلس شورای اسلامی در البرز ثبت نام کردند و به واسطه این امر استان اول کشور در ضریب استقبال هر کرسی، شده ایم.

شهبازی  با تاکید بر ضرورت اتخاذ تدابیر لازم جهت جلب مشارکت بیش از ۷۰ درصدی مردم البرز در انتخابات پیش رو، گفت: هدف واحد اجرا و نظارت این است که آنچه از سوی مردم در صندوق‌های رای است، قرائت شود.

استاندار البرز افزود: طی تعامل و هم افزایی در ۶ فرمانداری استان و همچنین اعضای ستاد انتخابات استان، پیشگیری از تخلف را به عنوان یک اصل اساسی در دستور کار داریم.

او با بیان این که فردا تبلیغات کاندیدا‌های مجلس شورای اسلامی آغاز می‌شود، گفت: شاخص‌های امنیت در البرز بسیار خوب است از این رو در جلسه شورای تامین استان که با حضور وزیر کشور برگزار شد، تمامی ارکان برقراری امنیت البرز، آمادگی خود را برای برگزاری انتخاباتی سالم اعلام کردند.

استاندار البرز  با اشاره به مسئولیت سنگین، مهم و خطیر بازرسان افزود: به طور قطع بازرسان باید افرادی شکیبا، مسلط به قانون و شجاع باشند تا بتوانند ماموریت خود را به نحو مطلوب انجام دهند و کار رصد، پایش و پیشگیری از تخلفات را دنبال کنند و امید است با تمهیداتی که اندیشیده شده، در ۲ اسفند ماه امسال شاهد برگزاری انتخاباتی رقابتی، سالم، امن و با مشارکت بالا باشیم.

انتهای پیام/خ .خ

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر