کد خبر: ۷۲۴۴۶۷۲
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰
کد خبر : ۷۲۴۴۶۷۲

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: انتخاب اسکوچیچ برای هدایت تیم ملی فاجعه برای فوتبالمان است و با این انتخاب سرمایه‌های خودمان را سوزانده ایم.

محمود کلهر کارشناس فوتبال کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره عملکرد نمایندگان فوتبال ایران در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: تنها تیم‌های استقلال و سپاهان عملکرد خوبی از خود نشان دادند و تیم‌های پرسپولیس و شهرخودرو نتوانستند انتظارات را برآورده کنند.

او در رابطه با بازی تیم استقلال ایران در برابر تیم الشرطه عراق و تیم شهرخودرو ایران مقابل الهلال عربستان در روز نخست مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بیان کرد: تیم استقلال در زمین تیم الشرطه عراق بازی قابل قبولی از خود نشان داد و موقعیت‌های بسیاری روی دروازه حریف ایجاد کرد. برای این تیم نتیجه مساوی را می‌توان قابل قبول دانست. اما تیم شهرخودرو نتوانست انتظارات را در مقابل تیم متمول الهلال عربستان برآورده کند.

پیشکسوت فوتبال کشورمان درباره بازی تیم سپاهان ایران دربرابر العین امارات و تیم پرسپولیس ایران مقابل الدحیل قطر در روز دوم از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بیان کرد: نتیجه تیم سپاهان فوق العاده خوب بود. این برد نشان داد امیر قلعه نویی حساب ویژه‌ای برای لیگ قهرمانان آسیا باز کرده است. از عوامل پیروزی تیم سپاهان در این بازی خط دفاع کند تیم العین بود.

او در ادامه در رابطه با بازی تیم پرسپولیس گفت: تغییرات یحیی گل محمدی در چیدمان بازیکنان خود در بازی مقابل الدحیل به نفع سرخپوشان نبود. به نظرم اگر تیم پرسپولیس با همان سیستم  که در مقابل استقلال به میدان رفت، حالت تدافعی نسبت به حریف نمی‌گرفت، می توانست عملکرد بهتری از خود نشان دهد. اما چیزی که در تیم پرسپولیس مشهود است ناهماهنگی خط دفاع این تیم است که در بازی مقابل تیم استقلال هم این ضعف مشهود بود.

انتخاب اسکوچیچ فاجعه برای فوتبال ما است

کلهر در رابطه با انتخاب دراگان اسکوچیچ سرمربی جدید تیم ملی فوتبال کشورمان اظهار داشت: انتخاب اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی یک فاجعه برای فوتبال ما است. البته منکر دانش فنی اسکوچیچ نمی‌شوم، ولی این یک انتخاب نبود یک انتساب بود که توسط دست‌های پشت پرده صورت گرفت.

او افزود: ما با این انتخاب سرمایه های خود را سوزاندیم چراکه مربیان ایرانی دلسرد می‌شوند و دانش فنی خود را ارتقا نمی‌دهند. چرا فدراسیون از مربیان با دانش ایرانی مثل وحید هاشمیان که سابقه همکاری با مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی را در کارنامه داشت استفاده نکرد؟ تیم ملی ما درمقابل کامبوج و ویتنام بدون مربی هم پیروز می‌شد. فدراسیون فوتبال با انتخاب گزینه‌های خارجی برای کشورمان مشکلات اقتصادی نیز ایجاد می‌کند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر