کد خبر: ۷۲۴۴۶۹۷
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰
کد خبر : ۷۲۴۴۶۹۷
در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

سرپرست سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر گفت: درحال حاضر تمام داروخانه‌های هلال احمر در سراسر کشور داروی کافی دارند.

هیچ کمبود دارویی در داروخانه‌های هلال احمر دیده نشده استبه گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، با توجه به آب و هوای بسیار سرد کشور در روزهای اخیر و بسته شدن راه‌های مواصلاتی برخی از شهرها و روستاها در استان‌های مختلف به ویژه استان‌های شمالی و شمال غربی، نگرانی‌هایی در خصوص کمبود دارو در داروخانه‌ها مطرح شده است.
 
این در حالی است که به گفته مسئولان سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، افراد گرفتار در جاده‌های برفی و کولاک در حال دریافت اسکان اضطراری هستند و شرایط ایمنی برای آن‌ها فراهم شده است.
 
در این میان برخی از گمانه‌زنی‌ها مبنی بر کمبود دارو در بعضی از داروخانه‌های هلال احمر مطرح شده است که سرپرست سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر با تکذیب این موضوع از وضعیت مناسب داروخانه‌ها خبر داد.

حسن صفاریه سرپرست سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به وضعیت داروخانه‌های کشور اظهار کرد: در حال حاضر هیچ مشکلی در میزان توزیع دارو در داروخانه‌های هلال احمر سطح کشور نداریم.

وی با اشاره به تامین دارو گفت: داروی هر یک از داروخانه‌های هلال احمر از ماه‌ها پیش تامین می‌شود و شرایط آب و هوایی کنونی کشور تاثیری در میزان دارو‌ها ندارد.

سرپرست سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر  بیان کرد: طی دو سه روز گذشته و با توجه به برف و کولاک شدید مشکلی از بابت کمبود دارو‌های داروخانه‌ها نداشتیم و شرایط آب و هوایی استان‌های شمالی منجر به اتمام دارو‌های داروخانه‌ها نشده است.
 
انتهای پیام/
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر