کد خبر: ۷۲۴۴۹۰۷
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۶
۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۶
کد خبر : ۷۲۴۴۹۰۷
مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران خبر داد؛

نوش آبادی از افتتاح فاز دوم پل شهدای باقر شهر تا ۲۰ روز آینده خبر داد.

افتتاح فاز دوم پل شهدای باقر شهر تا ۲۰ روز آیندهاحسان زرنگی نوش‌آبادی مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در تشریح آخرین جزئیات تکمیل پل روگذر و زیرگذر شهدای باقرشهر واقع در سه راه بهشت زهرا (س) گفت: پل شهدای باقرشهر پیچیدگی‌های خاصی دارد و این پل دارای یک مسیر راست‌گرد و یک چپ گرد است که مسیر چپ گرد آن سال گذشته ساخته شد و به شکل آزمایشی زیر بار ترافیکی رفت.

مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران افزود: طرح پل شهدای باقرشهر به دلیل وجود معارضان از کارایی لازم برخوردار نبود و پلیس نیز اعلام کرد که ترافیک درب شمال بهشت زهرا (س) سنگین و عبور و مرور مختل شده است.


بیشتر بخوانید: شهرداری تهران شهر ری را برای دفن زباله، اموات و پارک اتوبوس می‌خواهد 


نوش آبادی ادامه داد: پس از رفت و برگشت این طرح و تغییر نقشه تصمیم بر این شد که ابتدا فاز هم سطح پل ساخته شود که دستور کار و نقشه آن به پیمانکار داده و آن‌ها مشغول کار هستند.

او با اشاره به جلسه‌های مدیریت شهری برای هماهنگی اجرای طرح و بازگشایی سریع معبر گفت: طرح زیرگذر و پل شهدای باقرشهر به شکل بخش به بخش افتتاح می‌شود و ما با توجه به آخرین برنامه‌ریزی‌های انجام شده یک مرحله دیگر آن شامل زیرگذر که دسترسی شمال به جنوب را ایجاد می‌کند تا مدت ۲۰ روز آینده افتتاح و زیر ترافیک می‌بریم.

مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران ادامه داد: به دلیل آن که این طرح در تقاطع واقع شده است قطع کردن مسیر راه مواصلاتی تهران - قم و باقرشهر را قطع می‌کند و برای جلوگیری از این امر به طور حتم باید آن را مرحله به مرحله پیش برد.

انتهای پیام /

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر