کد خبر: ۷۲۴۵۰۶۶
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۹
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۹
کد خبر : ۷۲۴۵۰۶۶
نماینده، ولی فقیه در کردستان:

نماینده، ولی فقیه در کردستان گفت: جریان انقلاب با رهبری امام راحل و حضور در صحنه مردم و با شکل گیری تفکر دینی، قدرت پوشالی آمریکا و غرب را از بین برد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ، و به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده، ولی فقیه در استان کردستان، آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی با بیان اینکه روزی امریکایی‌ها با ادعای ابرقدرتی شرق و غرب خود را ارباب همه دنیا می‌دانستند، اظهار داشت:، اما جریان انقلاب به آن‌ها فهماند اینگونه نیست چرا که با رهبری امام راحل و حضور در صحنه مردم جریانی شکل گرفت که با تفکر دینی، قدرت پوشالی آن‌ها را از بین برد.

او افزود: انقلاب اسلامی ما در همان اوایل پیروزی دشمنانی داشته و امروز هم دارد که از همه روش‌ها برای سرنگونی حکومت‌ها و ملت‌های اسلامی استفاده می‌کنند.

نماینده، ولی فقیه در کردستان ادامه داد: آنها، چون خود را قدرتمند می‌بینند تا آنجایی که زورشان برسد، از زور و در بخش‌هایی هم با تزویرعلیه امت‌های دیگراستفاده می‌کنند و بخش اعظم سیاست آن‌ها ناامنی، تهدید و تطمیع است که از این طریق می‌خواهند حاکمیت خود را ادامه دهند.

آیت الله حسینی شاهرودی یادآور شد: شما روحانیون افسران جنگ نرم هستید و باید بتوانید با بصیرت و دانش در برابر ترفند‌های دشمنان ایستادگی کنید و این رسالت انقلاب اسلامی که همان خروج نیرو‌های شر و کفر از میدان است به سرانجام برسانید.

او به ورود دشمنان با ابزار جنگ نرم برای خارج کردن نیرو‌های انقلابی از میدان نبرد با استکبار اشاره کرد و بیان کرد: در این عرصه است که روحانیت باید کاملاً آماده و در صحنه باشد و روشنگری کند.

نماینده، ولی فقیه در کردستان گفت: امروز دشمنان در موضع‌گیری نسبت به جمهوری اسلامی و امت اسلامی ایران می‌دانند که با جنگ سخت و تطمیع و ... نمی‌توانند کشور ما را به زانو درآورند و این آن‌ها را ناامید کرده است.

آیت الله حسینی شاهرودی اظهار داشت: ایده، روحیه و جریان انقلاب اسلامی امروز به الگویی برای مبارزه و مقابله با استکبار جهانی تبدیل شده به همین دلیل دشمنان، ایران هراسی را در جهان به راه انداخته‌اند.

او خارج کردن مردم از صحنه‌های انقلاب با فریب و جهل را از نقشه‌های شوم دشمنان دانست و افزود: دشمن همه ابزار خود را در جنگ نرم به کار گرفته و برای هر قشری برنامه جداگانه دارد تا با استفاده از واژه فساد در بخش‌های مختلف، پراکندگی و ناامیدی را رواج دهد.

نماینده، ولی فقیه در کردستان به تشییع باشکوه پیکر سردار شهید سلیمانی هم اشاره کرد و حضور بی نظیر مردم را نشانه زنده بودن انقلاب اسلامی دانست و ادامه داد: با وجود همه فشار‌های دشمنان انقلاب چالش‌ها را پشت سر می‌گذرد چرا که وعده خداوند بر این است که زمین میراث صالحان خواهد بود.

انتهای پیام/ع

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر