کد خبر: ۷۲۴۵۲۲۷
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۳
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۳
کد خبر : ۷۲۴۵۲۲۷
امام جمعه بشرویه مطرح کرد؛

حجت الاسلام معلمی گفت: اخلاق مداری در تبلیغات از جمله ویژگی هایی است که کاندیدا ها باید در انتخابات داشته باشند.

نمایندگان در تبلیغات اخلاق مدار باشندحجت الاسلام معلمی امام جمعه شهرستان بشرویه در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ، با اشاره به اینکه کاندیدا نسبت به دستاورد‌های انقلاب و نظام اسلامی مسئول است گفت: نامزد انتخابات باید در  اظهار نظر شجاعت داشته باشد و ملاحظه گروه و جناح خود را نکند.

او افزود: کاندیدای انتخاباتی باید در گفتار و رفتار خود صادق و همچنین ازسلامت مالی برخوردار باشد و اهل زد و بند اقتصادی با گروه‌ها و افراد مختلف نباشد.

حجت الاسلام معلمی ادامه داد: مردم باید به دشمن شناسی کاندیدا‌ها و روحیه دشمن ستیزی او توجه داشته باشند.

امام جمعه بشرویه در زمینه اعلام عملکرد و سوابق نامزد‌های انتخاباتی گفت: کاندیدا باید درباره سوابق علمی خود، توانایی هایش در حوزه‌های مختلف و میزان آشنایی نسبت به وظایف نمایندگی در دو حوزه تقنین و نظارت به مردم توضیح دهد.

او با اشاره به اینکه نامزد انتخاباتی باید نسبت به مشکلات کشور و ریشه‌های آن‌ ، آگاهی داشته باشد اظهار کرد: کاندیدا باید مبانی انقلاب اسلامی و اصول قانون اساسی به ویژه اصل ولایت مطلقه فقیه را مد نظر قرار دهد و به آن‌ها پایبند باشد.

حجت الاسلام معلمی ادامه داد: از آنجایی که ممکن نیست نامزد انتخاباتی در همه زمینه‌ها تخصص داشته باشد، باید از مشاوران زبده و متخصص در حوزه‌های مختلف استفاده کند.

امام جمعه شهرستان بشرویه با بیان این که کاندیدا باید درباره دارایی‌ها و هزینه‌های تبلیغاتی خود به مردم اطلاعات کافی بدهد اضافه کرد: نماینده فقط در حدود وظایف نمایندگی می‌تواند برنامه بدهد و برای کل کشور قانونگذاری و نظارت می‌کند و وظایفش تنها مربوط به حوزه انتخابی او نیست.

انتهای پیام / ط آ

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر