کد خبر: ۷۲۴۵۴۸۳
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹
کد خبر : ۷۲۴۵۴۸۳
دبیرکل جبهه جهادگران ایران اسلامی:

عزیزی با بیان اینکه مجلس تنظیم کننده نبض کشور است، گفت: مجلس قوی در سایه نمایندگان انقلابی و جهادی تشکیل می‌شود.

مجلس تنظیم کننده نبض کشور استبه گزارش گروه انتخابات باشگاه خبرنگاران جوان، وهاب عزیزی دبیرکل جبهه جهادگران ایران اسلامی با اشاره به نقش «مجلس قوی» در تصمیم‌سازی‌های صحیح در کشور اظهار کرد: نبض قدرت کشور در مجلس شورای اسلامی می‌زند و قوه مقننه است که می‌تواند کشور را به سمت قهقرا برده یا آن را به سمت بالندگی هدایت کند.

وی با اشاره به اینکه قوانین کشور در مجلس شورای اسلامی تدوین می‌شود، افزود: مجلس قوی در سایه نمایندگان انقلابی و جهادی تشکیل می‌شود که بتوانند مطالبات جامانده مردم را پیگیری و محقق کنند.

دبیرکل جبهه جهادگران ایران اسلامی  تصریح کرد: مجلس دهم نتوانست مسائل مربوط به اشتغال، مسکن و ازدواج جوانان را مرتفع کند.

عزیزی با بیان اینکه مجلس تنظیم کننده نبض کشور است، خاطرنشان کرد: مجلس را مقصر کوتاهی‌ها در کشور می‌دانیم، چرا که ریل‌گذاری و تصویب بودجه در اختیار مجلس شورای اسلامی است.

وی با اشاره به برنامه‌های جبهه جهادگران ایران اسلامی برای حضور در مجلس یازدهم تأکید کرد: در صورتی که رأی بیاوریم در نخستین قدم فراکسیون قوی جهادگران را در مجلس یازدهم تشکیل می‌دهیم و در آن تفکر جهادی پیرامون حل مسائل کشور و ترجیح منافع ملی بر منافع جریانی را جاری خواهیم کرد.

دبیرکل جبهه جهادگران ایران اسلامی بهره‌گیری از متخصصان اقتصادی و برنامه محور که قدرت درون نظام را باور دارند از دیگر برنامه‌های این جبهه در مجلس یازدهم است، گفت: با یاری خدا و خدمت گرفتن از افکار جوان، مشکلات را یکی‌یکی پشت سر خواهیم گذاشت و کار را به افرادی که نگاهشان به خارج از کشور است و اسیر دست مافیای اقتصادی هستند نخواهیم سپرد.

وی با بیان اینکه پیش‌بینی می‌کنم جریان اصولگرایی در انتخابات مجلس یازدهم موفق باشند، اظهار کرد: فهرست انتخاباتی جبهه ایران اسلامی در روز‌های آینده با ۱۰ درصد تغییر مواجه خواهد شد و افراد ضعیف را جابه‌جا می‌کنیم و افراد جدید در حد معاون رئیس جمهور را در فهرست خود جای خواهیم داد.

منبع:آنا

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر