کد خبر: ۷۲۴۵۶۳۵
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۳
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۳
کد خبر : ۷۲۴۵۶۳۵

لیست نهایی نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سه حوزه انتخابیه کهگیلویه و بویراحمد منتشر شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج ، بر اساس اعلام ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد شامل سه حوزه انتخابیه گچساران و باشت، کهگیلویه بزرگ(کهگیلویه،چرام،بهمئی،لنده) و همچنین بویراحمد و دنا است.
 
پس از اعلام نتایج نهایی تایید صلاحیت از سوی شورای نگهبان در این دوره از انتخابات در حوزه گچساران و باشت این افراد با یکدیگر رقابت خواهند کرد.
 
۱-نوذر بزمی
۲-غلامرضا تاجگردون
۳-اردلان زینل زاده
۴-سیدقدرت الله حسینی
۵- سید مجید حسینی
۶-هومن عسکری
۷-زهره فولادی وندا
۸-میلاد گرجی زاده
۹-بهنام همتی
در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا این افراد با یکدیگر رقابت می‌کنند.
۱- محمد بهرامی
۲-دانیال دانشی
۳-محمود رضوان‌فر 
۴-مهدی روشنفکر 
۵- غلام محمد زارعی
۶- رحیم سبحان‌زاده
۷- احسان قنواتی
۸- نادر منتظریان
۹- حمیاد واحدی
همچنین در حوزه انتخابیه کهگیلویه، چرام، بهمئی و لنده نامزد‌های ذیل برای کرسی خانه ملت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی رقابت می‌کنند.
۱-محسن آرمین 
۲- علی اهنود 
۳- امیر حسین برخه 
۴-رحمان ترحم‌مند
۵-عبداله دانشی 
۶- پروین دانشور
۷- رضا دهبانی‌پور
۸ - مرتضی راستاد
۹-علیرضا سجادی مهر
۱۰-سپهدار عبد پور
۱۱-اصغر فلاحی حسین آباد
۱۲-نعمت الله فردوس
۱۳-سید خداداد کشاورز
۱۴-حمید محنایی
۱۵-محمد موحد
۱۶-عسکر میثاقیان
۱۷-عنایت واحدی منش
۱۸- ایمان نریمان
۱۹-فرزاد نجات‌نیا
۲۰-عدل هاشمی‌پور
۲۱-امیر همتی نژاد
فعالیت رسمی تبیلغات انتخابات از امروز همزمان با سراسر کشور در حوزه‌های انتخابیه کهگیلویه و بویراحمد آغاز شده و نامزد‌ها بر اساس جدول زمانبندی تعریف شده نطق خواهند داشت.
 
یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دوم اسفند ماه امسال هم زمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.
 
انتهای پیام/غ
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر