کد خبر: ۷۲۴۵۸۱۰
گروه : مرکزی » اراک
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳
کد خبر : ۷۲۴۵۸۱۰
گروه : مرکزی » اراک

آخرین مرحله پویش مردمی "مطالبه انتقام سخت" با هدف انتقام خون شهدای مقاومت و شهدای هواپیمایی در اراک برگزار شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک، آخرین مرحله پویش مردمی "مطالبه انتقام سخت"با هدف انتقام خون سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران و ابومهدی المهندس معاون حشد الشعبی، و جمعی از همراهانش و شهدای هواپیمای مسافربری پرواز اوکراین در اراک برگزار شد.
اجرای آخرین مرحله پویش مردمی

طبق برنامه از پیش اعلام شده گروه‌هایی از نقاط مختلف شهر اراک هر پنج شنبه با پرچم‌های گروه‌های مختلف مقاومت خود را به قطعه شهدای گمنام گلزار شهدای اراک رسانده همایش برگزار می‌کنند.

تجمع کنندگان شعار‌های مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ برضد ولایت فقیه، مرگ بر منافق و همچنین شعار‌هایی در حمایت از رهبری و حمایت از مقاومت و تداوم انتقام سخت سر دادند.

این پویش از ۲۶ دیماه آغاز شد و تا کنون ۳ مرحله از آن اجرا شده است و امروز به مناسبت اربعین حاج قاسم سلیمانی، ابومهدی و همرزمانش پایان چهارمین و آخرین مرحله پویش اجرا شد و گروه‌های مردمی از نقاط مختلف شهر به سمت گلزار شهدا حرکت کرده و در قطعه شهدای مدافع حرم گردهم آمدند.

مطالبه گران انتقام سخت حرکت خود را از کانون ها، هیات‌ها و مساجد شهر اراک به سمت گلزار شهدا با پرچم‌های سرخِ انتقام و گروه‌های مقاومت آغاز و در قطعه شهدای مدافع حرم گردهم آمدند

هدف این پویش زنده نگهداشتن یاد سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران و ابومهدی و همرزمانش و شهدای هواپیمای مسافربری پرواز اوکراین و مطالبه انتقام خون آن‌ها از آمریکای جنایتکار و تروریست است.

سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران بامداد جمعه سیزدهم دیماه ۹۸ در حالیکه به دعوت رسمی نخست وزیر عراق به منظور گفتگوی مشورتی با هواپیما به این کشور سفر کرد و با خودرو غیر نظامی در حال خروج از فرودگاه بود با دستور رسمی و مستقیم رئیس جمهور آمریکا و با موشک هوا به زمین نظامیان آمریکا ترور شد.

در پی حمله تروریستی آمریکایی ـ صهیونیستی در فرودگاه بغداد به خودروی سردار سرافراز سپاه اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی، ایشان به همراه جمعی از همراهانش به ویژه ابومهدی المهندس معاون حشد الشعبی، نیروی نظامی رسمی کشور عراق به فیض شهادت نائل آمدند.

همچنین در پی این تنش آفرینی هواپیمای مسافربری پرواز تهران_اوکراین در آسمان تهران به اشتباه هدف موشک پدافندی قرار گرفت و ۱۷۶ سرنشین آن به شهادت رسیدند.

انتهای پیام / ج

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر