کد خبر: ۷۲۴۶۳۷۴
گروه : مهاباد » مهاباد
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۵
۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۵
کد خبر : ۷۲۴۶۳۷۴

تبلیغات انتخابات نامزد‌های یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از بامداد پنجشنبه، ۲۴ بهمن آغاز شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مهاباد، رئیس ستاد انتخابات مهاباد با اشاره به اینکه صلاحیت ۱۰ کاندیدا یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مهاباد تایید و اسامی آنان اعلام شد، گفت: عثمان احمدی، سلیم احمدی افشار، منصور اسماعیل‌پور، رضا اسمعیلی، مهناز ایروانی، قادر چوپانی، سلام ستوده، جلال محمودزاده، سیدمسعود مصطفایی و عبدالرحیم نوربخش این ۱۰ نفر کاندید یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مهاباد هستند.

ایرج شجاعی افزود: تبلیغات کاندیدا‌ها از بامداد پنج‌شنبه آغاز و تا ساعت هشت صبح روز پنج‌شنبه، یکم اسفند ادامه دارد.

او اضافه کرد:۵۲ مکان در سطح شهر برای تبلیغات کاندیدا‌ها در نظر گرفته شده و همچنین برای هر یک از کاندیدا‌ها به قید قرعه یک مسجد برای سخنرانی اختصاصا یافته است.

شجاعی گفت:شهرستان مهاباد ۲ حوزه اصلی و فرعی انتخابات دارد که حوزه اصلی آن در مهاباد و حوزه فرعی در شهر خلیفان قرار دارد.

او در ادامه افزود: ۱۲۰ شعبه اخذ رای شامل ۵۹ شعبه شهری و ۶۱ شعبه روستایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تعیین شده‌است.

رئیس ستاد انتخابات مهاباد تصریح کرد: تمامی تهمیدات و زیرساخت‌های لازم برای برگزاری انتخابات سالم و رقابتی با مشارکت حداکثری در این شهرستان فراهم شده و مراحل انتخابات همزمان با سراسر کشور در مهاباد نیز روزشمار خود را طی می‌کند.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز ۲ اسفند امسال در سراسر کشور برگزار می‌شود و مردم آذربایجان‌غربی ۱۲ نماینده را در این روز راهی مجلس می‌کنند.

منبع: صدا و سیما

انتهای پیام/ج

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر