کد خبر: ۷۲۴۶۴۱۸
گروه : زنجان » زنجان
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴
۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴
کد خبر : ۷۲۴۶۴۱۸
گروه : زنجان » زنجان

هم‌زمان با ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی ۱۳۹ طرح اشتغال‌زایی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان سلطانیه با سرمایه‌گذاری چهار میلیارد و ۷۱۶ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید.

افتتاح هم‌زمان دو مرکز نیکوکاری در شهرستان سلطانیهبه گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به برگزاری برنامه‌های مختلف در ایام ا... دهه فجر در حوزه کاری این نهاد، گفت: هم‌زمان باایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی ۱۳۹ طرح اشتغال‌زایی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان سلطانیه در قالب طرح‌های اشتغال خرد در این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

او بابیان اینکه طرح‌های اشتغال مورد بهره‌برداری برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان سلطانیه از طریق سرمایه‌گذاری چهار میلیارد و ۷۱۶ میلیون تومانی این نهاد انجام‌شده است، افزود: فرصت‌های شغلی ایجادشده برای مددجویان تحت حمایت شهرستان سلطانیه در بخش‌های کشاورزی، دامداری، صنعت، خدمات، تولیدی و مشاغل خانگی بوده است.

صفری با اشاره به اینکه راهبرد کمیته امداد توانمندسازی جامعه هدف و بسترسازی برای استقلال اقتصادی و معیشتی گروه‌های مختلف مددجویی تحت حمایت این نهاد است، افزود: به همین منظور تلاش می‌کنیم با فراهم کردن زمینه اشتغال به کار مددجویان تحت حمایت از طریق اجرای برنامه‌های فکری و فرهنگی، مهارت‌آموزی، ایجاد شغل، نظارت‌های تخصصی و فنی و بازاریابی کارکرد‌ها منجر به خروج توانمندشده جامعه هدف از بدنه حمایتی این نهاد شود.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در ادامه به افتتاح همزماندو مرکز نیکوکاری در شهرستان سلطانیه اشاره کرد و گفت: باهدف استفاده بیشتر از ظرفیت‌های داوطلبانه مردمی در حوزه کار‌های خیرخواهانه و توسعه بعد مردمی این نهاد دو مرکز نیکوکاری جدید، هم‌زمان با ایام الله دهه فجر در شهرستان سلطانیه افتتاح شد.

صفری هدف از ایجاد و توسعه مراکز نیکوکاری را، زمینه‌سازی برای استفاده از مدیریت مردمی در حوزه کار‌های خیر و ساماندهی فعالیت‌های خیرخواهانه در سطح استان عنوان کرد و ادامه داد:با همین رویکرد برنامه‌ریزی‌شده است تعداد مراکز نیکوکاری فعال استان زنجان تا پایان امسال به ۱۱۰ مرکز افزایش یابد.
 
 
انتهای پیام/ر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر