کد خبر: ۷۲۴۶۴۷۹
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰
۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰
کد خبر : ۷۲۴۶۴۷۹

رئیس مرکز حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه گفت: ۱۱۹ شعبه اخذ رأی در نهبندان و سربیشه پیش بینی شده است.

۱۱۹ شعبه اخذ رأی در حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشهبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند،  بیکی رئیس مرکز حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه در نشست مشترک اعضای برگزاری انتخابات یازدهم مجلس در نهبندانگفت: در حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه در مجموع ۱۱۹ شعبه اخذ رأی پیش بینی شده است.

او با اشاره به اینکه  ۶۴ شعبه در نهبندان و ۵۵ شعبه در شهرستان سربیشه آرای مردم را جمع خواهند کرد، افزود:  انتخابات یازدهمین دوره مجلس، دوم اسفندماه به شکل گسترده  همزمان با سراسر کشور در شهرستان نهبندان برگزار خواهد شد.

بیکی ادامه داد: مقدمات برگزاری این انتخابات باشکوه در حال انجام بوده و تمامی تمهیدات لازم اندیشیده شده و از روزی که دستور شروع انتخابات در روز دهم آذرماه توسط وزیر کشور صادر شده، تا امروز فرآیند‌های انتخابات به خوبی صورت گرفته است.

رئیس ستاد انتخابات حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه افزود بیان کرد:  ثبت نام داوطلبین در بازه هفت روزه دهم تا ۱۶ ام آذر ماه و بعد از آن تایید صلاحیت و مقدمات انتخابات آماده شد و تعداد شعب اخذ رای بر اساس نظرات در هیئت اجرایی انجام گرفته و به تایید رسیده اند که ۱۱۹ شعبه ثابت و شعبه سیار است.

او  گفت: در حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه ۳۳ شعبه شهری و ۸۶ شعبه روستایی، فعالیت خواهند کرد.

بیکی بیان کرد: از ۲۴ بهمن ماه با انتشار اسامی نامزد‌ها تبلیغات به صورت رسمی آغاز و تا ۳۰ بهمن ماه و ۲۴ ساعت قبل از اخذ رای این تبلیغات ادامه می‌یابد.

رئیس مرکز حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه تصریح کرد:  رجوع به قانون می‌بایست از سوی کلیه نامزد‌ها و طرفداران آن‌ها مدنظر قرار گرفته و کلیه فعالیت‌های تبلیغاتی برمبنای قانون باشد.

انتهای پیام / ط آ

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر