کد خبر: ۷۲۴۶۸۸۷
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۴
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۴
کد خبر : ۷۲۴۶۸۸۷

همزمان با چهلمین روز شهادت سپهبد شهید قاسم سلیمانی، مسابقات بوکس و کشتی در رده سنتی نوجوانان و جوانان با حضور تیم‌هایی از سراسر کشور روز جمعه در بیجار برگزار شد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ، رییس اداره ورزش و جوانان بیجار گفت: به مناسبت چهلمین روز شهادت سپهبد قاسم سلیمانی مسابقات بوکس و کشتی فرنگی با حضور تیم‌هایی از البرز، آذربایجان غربی، لرستان، کرمانشاه و شهرستان‌های استان کردستان در قالب تیم‌های منتخب به رقابت پرداختند.

افشین فرخیان با تشریح اینکه در رشته ورزشی بوکس تیم‌های ۱۲ نفری از آذربایجان غربی، لرستان، کرمانشاه و شهرستان‌های کردستان شرکت داشتند، افزود: اولین مسابقه در میان ورزشکاران رشته ورزشی بوکس ظهر جمعه برگزار شد و در رده جوانان محمد رضایی و ابوالفضل شرف بیانی از کردستان و امیرحسین مومیوند لرستان، حسام محمدی کرمانشاه، رامین بابالو و فرزام صالحیان از کردستان، امیر روحی کردستان، سعیدحبیبی کرمانشاه و ادیب شهابی از کردستان حایز مقام‌های اول تا سوم اوزان مختلف شدند.

وی با اشاره به درخشش ورزشکاران کردستانی در این رشته ورزشی اضافه کرد: در رده نوجوانان هم به ترتیب مقام اول، دوم و سوم هر وزن را علیرضا احمدزاده و افشین میرکی و محمدحسین محمودی از کردستان، پوریا ابراهیمی، کارو بهرامی و امیرعباس کبودوند از کردستان، ریبین امینی، مهران اسپرناک و حسن اسکندری از کردستان، مانی عربی و آرمین رستمی از کردستان و رضامعذمی لرستان را کسب کردند.

رییس اداره ورزش و جوانان بیجار یادآور شد: در مسابقه کشتی فرنگی که عصر جمعه در بیجار برگزار شد کشتی گیران استان البرز، بانه و بیجار به رقابت پرداختند که اسامی نفرات برتر به ترتیب زیر است.

او تاکید کرد: در رشته کشتی فرنگی پهلوانک، کشتی گیران بیجاری مقام اول، بانه مقام دوم و تیم کرج مقام سوم را کسب کردند که در رده سنی خردسالان بانه مقام اول، کشتی گیران بیجار مقام دوم و کشتی گیران کرج مقام سوم را کسب کردند.

فرخیان گفت: در رده نونهالان هم ورزشکاران بیجاری مقام اول، کشتی گیران بانه مقام دوم و تیم کرج مقام سوم را کسب کردند.

در رده جوانان هم تیم بیجار مقام اول، کرج مقام دوم و کشتی گیران بانه مقام سوم را کسب کردند که در مجموع مقام‌های کسب شده، کشتی گیران بیجاری اول، بانه مقام دوم و کرج مقام سوم را از آن خود کسب کردند.

مبع:ایرنا

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر