کد خبر: ۷۲۴۷۲۴۴
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
کد خبر : ۷۲۴۷۲۴۴

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد و انجمن‌های فرهنگی هنری هندیجان در روز بزرگداشت خلیج فارس، ششمین کنگره ملی فرهنگی هنری خلیج فارس را برگزار می‌کند.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، ششمین کنگره سراسری فرهنگی هنری خلیج فارس در قالب شعر، داستان کوتاه، خوشنویسی و نقاشی خط، دهم اردیبهشت‌ماه ۹۹ همزمان با روز ملی خلیج‌فارس، در کنار ساحل خلیج فارس در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هندیجان برگزار می‌شود.

هدف از برگزاری این رویداد فرهنگی و هنری زمینه‌سازی مناسب برای خلق آثار بدیع و ماندگار در زمینه مسائل ملی، پاسداشت خون شهدای خلیج فارس و بزرگداشت روز ملی خلیج فارس با محوریت خلیج فارس در قالب شعر، داستان کوتاه، خوشنویسی و نقاشی خط است.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار ادبی (شعر و داستان) خود را در وُرد ۲۰۰۷ یا ۲۰۱۰ با فونت نازنین ۱۴ به نشانی ایمیل کنگره ارسال نمایند.

شاعران می‌توانند آثار شعری خود را در دو بخش کلاسیک و آزاد تا حداکثر ۳ اثر و نویسندگان نیز یک اثر در حداکثر یک صفحه A ۴ به آدرس ایمیل کنگره ارسال کنند.

آثار ارسالی می‌بایست به همراه مشخصات فردی، نشانی کامل پستی و تلفن تماس به دبیرخانه ارسال شده و آثار ارایه شده نباید قبلا در هیچ همایش، کنگره و جشنواره‌ای ارائه شده باشند.

در بخش خوشنویسی و نقاشیخط نیز هنرمندان می‌توانند آثار خود را در ابعاد حداکثر ۷۰×۵۰ بر اساس زمان بندی اعلام شده، به نشانی دبیرخانه ارسال نمایند.

شرکت کنندگان تا ۲۵ فروردین ۹۹ فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه ششمین کنگره فرهنگی هنری خلیج فارس به نشانی خوزستان، هندیجان، مجتمع خلیج فارس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هندیجان ارسال کنند و در صورت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۰۶۱۵۲۵۷۰۵۱۶ و ۰۶۱۵۲۵۷۰۳۹۹ و شماره همراه ۰۹۳۶۲۳۲۹۴۲۰ تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر