کد خبر: ۷۲۴۷۲۹۵
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱
کد خبر : ۷۲۴۷۲۹۵

 رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان شرقی از آغاز پذیرش تکمیل ظرفیت مجدد در دوره‌های کاردانی و کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی در بهمن ماه خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز ، قالیچی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان شرقی از آغاز پذیرش تکمیل ظرفیت مجدد در دوره‌های کاردانی فنی، کاردانی حرفه‌ای، مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی در بهمن ماه خبر داد.

 قالیچی گفت: با توجه به عدم تکمیل ظرفیت پذیرش برخی از رشته‌های تحصیلی در پذیرش دوره‌های کاردانی فنی، کاردانی حرفه‌ای، مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته نظام آموزش مهارتی مهرماه سال ۱۳۹۸، تمامی داوطلبان علاقمند به تحصیل در رشته‌های تحصیلی مراکز و واحد‌های آموزشی دانشگاه اعم از داوطلبانی که در پذیرش دوره مذکور ثبت‌نام کرده یا نکرده‌اند، برای ثبت‌نام در رشته‌های تحصیلی متناسب با مدرک مقطع قبلی خود می‌توانند با مراجعه به لینک جستجوی عنوان مراکز و واحد‌های آموزشی تحت پوشش دانشگاه جامع علمی کاربردی و کدرشته مندرج در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور از رشته‌های پذیرنده دانشجو در این مرحله مطلع شوند.

او با بیان این‌که متقاضیان حداکثر تا پایان بهمن‌ماه سال جاری باید در مقطع قبل دانش‌آموخته شده باشند، افزود: متقاضیان با همراه داشتن مدارک مورد نیاز و با توجه به موارد مربوط از روز دوشنبه ۲۱ تا ۲۷ بهمن‌ماه به مراکز و واحد‌های آموزشی محل پذیرش رشته مورد تقاضا مراجعه کنند.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان گفت: تمامی داوطلبان باید در زمان ثبت‌نام از طریق مراکز و واحد‌های آموزشی مربوط، نسبت به پرداخت مبلغ ۲۷۵/۰۰۰ (دویست و هفتاد و پنج هزار) ریال بابت هزینه ثبت نام برای مقطع کاردانی و ۳۴۰/۰۰۰ (سیصد و چهل هزار) ریال برای مقطع کارشناسی از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی در سایت سازمان اقدام کنند.

او گفت: هرداوطلب می‌تواند صرفاً متقاضی یک کدرشته محل متناسب با علاقه خود باشد. همچنین در صورت ارسال مشخصات فرد و یا افراد در دو کدرشته و یا در دو مرکز آموزش، اطلاعات متقاضی از بانک اطلاعاتی هر دو رشته‌محل حذف خواهد شد.

او گفت: با توجه به این‌که امکان ویرایش اطلاعات تنها یک‌بار در مشخصات فردی متقاضی وجود خواهد داشت، بنابراین کارشناسان مراکز آموزشی در ثبت اطلاعات داوطلبان دقت کافی داشته باشند.

قالیچی با بیان این‌که پس از اتمام مهلت ثبت نام، مراکز مجاز به ثبت‌نام متقاضیان نخواهند بود، گفت: همچنین هیچ اقدامی از سوی سازمان سنجش آموزش کشور برای متقاضیانی که بعد از تاریخ تعیین شده مراجعه کنند، نیز انجام نخواهد شد.

او افزود: رعایت مقررات نظام وظیفه مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش مهرماه سال ۱۳۹۸ و موارد مندرج در دستورالعمل راهنمای مرحله تکمیل ظرفیت مجدد در بهمن‌ماه برای دانشجویان مرد الزامی است.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان در بخش دیگر سخنان خود با بیان این‌که پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط تلقی می‌شوند، افزود: شروع به تحصیل دانشجویان تا زمان تأیید نهایی سازمان سنجش آموزش کشور به‌صورت مشروط در مرکز آموزش بلامانع است.

انتهای پیام/ک

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر