کد خبر: ۷۲۴۷۴۴۵
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۲
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۲
کد خبر : ۷۲۴۷۴۴۵

رئیس انجمن هنر‌های نمایشی خوزستان در پی کسب افتخارآفرینی گروه تئاتر آماتور اهواز با نمایش «همه فرزندان مکبث» در سی و هشتمین جشنواره تئاتر فجر پیام تبریکی را منتشر کرد.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، محمد یاقوت پور رئیس انجمن هنر‌های نمایشی خوزستان در پی موفقیت و افتخارآفرینی گروه تئاتر آماتور اهواز با نمایش «همه فرزندان مکبث» به کارگردانی مجتبی رستمی فر در سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر پیام تبریکی را منتشر کرد.

در متن این پیام آمده است:

همواره بر این باور هستم که موفقیت یک نقطه نیست بلکه جریانی است پیوسته و مستمر و به قطع تلاش‌های مستمر شما گروه کوشا و همدل «آماتور» به کارگردانی دوست خوبمان و هنرمند فرهیخته استان جناب آقای مجتبی رستمی فر در سال‌های اخیر توشه تجربه‌ای شد برای رسیدن به این موفقیت افتخار آفرین.

موفقیتی که به حق تئاتر استان زرخیز خوزستان پس از استمرار موفقیت هایش در سال‌های اخیر چه از حیث بیشترین آمارگروه‌های ثبتی نمایشی و چه از حیث بیشترین دفاتر فعال شهرستانی و چه از حیث دو سال پی در پی درگاه خبری برتر تئاتر کشور شدن و چه از حیث بیشترین تعداد برگزاری رویداد‌ها و جشنواره‌های تئاتری و جذب منابع مالی جدید از ارگان‌های سایر در بین کل انجمن‌های هنر‌های نمایشی استان‌های کشور چشم به راهش بود.

باشد که این موفقیت فرخنده که در پی حمایت‌های مستمر مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از هنر متعالی نمایش و سپردن دبیری جشنواره سی ام و سی و یکم تناتر استان خوزستان به انجمن هنر‌های نمایشی استان محقق شد و باعث مباهات و سربلندی تمام خانواده معزز تئاتر استان زرخیز خوزستان گردید موجبات تحقق هر چه بیشتر شعار سال تئاتر خوزستان مبنی بر تولید فاخر نمایشی و جذب مخاطب فرهیخته تئاتری که آمال و هدف غایی ما در انجمن هنر‌های نمایشی خوزستان است گردد ان شاءالله.

به گزارش تئاتر خوزستان نمایش «همه فرزندان مکبث» به نویسندگی مهدی شفیعی زرگر و کارگردانی مجتبی رستمی فر کاری از گروه تئاتر آماتور اهواز به عنوان تنها نماینده استان خوزستان موفق به کسب هفت جایزه در بخش مسابقه تئاتر صحنه‌ای سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر گردید.

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر