کد خبر: ۷۲۴۷۴۶۲
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۱
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۱
کد خبر : ۷۲۴۷۴۶۲

رئیس بازرسی و نظارت اتاق اصناف کرمانشاه از تشدید نظارت بر هتل‌ها و رستوران‌های کرمانشاه خبر داد.

به  گزارش   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،رامین پهلوانی رئیس بازرسی و نظارت اتاق اصناف کرمانشاه با اشاره به تاکیدی که استاندار بر لزوم ساماندهی قیمت در هتل‌ها و رستوران‌ها داشته، گفت : در همین راستا نظارت بر این مراکز را تشدید کردیم و گشت‌های مشترکی با همکاری سایر بخش‌ها از جمله اتحادیه مربوطه، پلیس اماکن و... ترتیب دادیم.

او گفت : در جریان این گشت‌ها بر موارد مختلفی از جمله وضعیت و کیفیت ارائه خدمات، رعایت تعرفه، مسائل بهداشتی و ... نظارت می‌شود.

رئیس بازرسی و نظارت اتاق اصناف کرمانشاه با بیان اینکه تعرفه ارائه خدمات و انواع غذا در هتل‌ها و رستوران‌ها مشخص است، گفت: هرگونه دریافت وجهه اضافه مشمول جریمه خواهد بود.

 پهلوانی،گفت: این نظارت‌ها جنبه پیشگیرانه برای جلوگیری از افزایش قیمت‌ها در ایام نوروز و ورود مسافران نوروزی را دارد.

او گفت: در کنار نظارت بر هتل و رستوران‌ها، تشدید نظارت بر چند صنف دیگر از جمله خبازان، موبایل فروشان، بنگاه‌های معاملات ملکی و میوه‌فروشان را نیز آغاز کرده‌ایم.

رئیس بازرسی و نظارت اتاق اصناف کرمانشاه بیشترین تخلفی که در خبازی‌ها رخ می‌دهد را کم فروشی و گرانفروشی اعلام کرد و افزود: در صنف موبایل فروشان و میوه فروشان نیز با تخلف گرانی بیش از هر تخلف دیگری مواجهیم.

پهلوانی از تشکیل پرونده تخلف و جریمه برای این واحد‌های صنفی خبر داد و افزود: هر روز چندین پرونده تخلف و جریمه برای این واحد‌ها تشکیل می‌شود.

او درباره صنف بنگاه‌های معاملات ملکی گفت: در این بخش نیز درج هولوگرام در اولویت نظارت‌ها قرار دارد .

 

 

انتهای پیام/د

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر