کد خبر: ۷۲۴۷۵۰۵
گروه : گلستان » گرگان
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰
کد خبر : ۷۲۴۷۵۰۵

استاندار گلستان گفت: در این دوره بیش از ۵۰ درصد ثبت نام کنندگان تایید شدند.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان، هادی حق شناس استاندار گلستان با بیان اینکه مطئمناً رقابت در دوره یازدهم انتخابات مجلس شورای اسلامی گلستان بیش از دوره دهم خواهد بود اظهار کرد: در دوره پیشین قریب به ۳۳ درصد ثبت نام کنندگان مورد تایید قرار گرفتند و در تبلیغات انتخابات حضور داشتند در حالیکه در این دوره بیش از ۵۰ درصد ثبت نام کنندگان تایید شدند و به چرخه انتخابات ورود پیدا کردند.

حق شناس صبح امروز شنبه ۲۶ بهمن از ستاد انتخابات شهرستان گنبدکاووس بازدید و تصریح کرد: در دوره قبل به ازای تصدی هر کرسی انتخابات در گلستان ۱۴ نفر کاندیدا رقابت می‌کردند که در این دوره ۳۴ کاندیدا با یکدیگر رقابت می‌کنند و در تمام حوزه‌های انتخابیه از سلایق مختلف قومی و سیاسی با هم به رقابت می‌پردازند.

او افزود: ۷ نماینده از گلستان در ۶ حوزه انتخابیه راهی مجلس شورای اسلامی خواهند شد و مردم از طریق ۱۳۸۹ صندوق رای نمایندگان برگزیده خود را انتخاب خواهند کرد.

استاندار گلستان یادآور شد: یک میلیون و ۳۳۰ هزار نفر واجد شرایط رای دادن در استان حضور دارند و در دوره گذشته میزان مشارکت بیش از ۷۴ درصد بوده که امیدواریم این میزان مشارکت در این دوره تکرار شود.

حق شناس خاطر نشان کرد: ۷۱ هزار نفر رای اولی در استان داریم و بیش از ۲۷ هزار نفر عوامل اجرایی، نظارتی، بازررسی و امنیتی در اجرای فرایند انتخابات همکاری دارند.

او با اشاره به همکاری همه عوامل اجرایی، نظارتی و امنیتی گفت: امیدواریم در دوم شاهد اسفند انتخابات باشکوهی را در استان گلستان باشیم و مشارکت گسترده مردم در توانمندی داخلی و خارجی همچون گذشته تاثیر گذار باشد.
 
انتهای پیام / اس
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر