کد خبر: ۷۲۴۹۰۲۵
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۶
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۶
کد خبر : ۷۲۴۹۰۲۵
در دومین جلسه دادگاه روح الله زم مطرح شد؛

دومین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات روح الله زم امروز برگزار شد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، دومین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات روح الله زم معروف به نیما امروز یکشنبه در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.

در ابتدای جلسه رئیس دادگاه اظهار کرد: شروع دومین جلسه محاکمه روح الله زم فرزند محمدعلی را در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب اسلامی تهران به صورت علنی و با حضور مستشار دادگاه، وکیل مدافع، نماینده دادستان، تعدادی از شکات و نمایندگان حقوقی شکات برگزار می‌کنیم.

جعل نامه با سربرگ نهاد ریاست جمهوری برای ورود زنان به ورزشگاه‌ها

با دستور رئیس دادگاه نماینده حقوقی معاونت حقوقی نهاد ریاست جمهوری به عنوان یکی از شکات پرونده در جایگاه حاضر شد و اظهار کرد: نهاد ریاست جمهوری به سبب انتشار نامه‌ای جعلی به تاریخ ۹ اسفند ۹۶، در کانال آمد نیوز ناظر بر موافقت ریاست جمهوری با حضور بانوان در ورزشگاه آزادی از آقای روح الله زم و گردانندگان کانال آمد نیوز شکایت دارد و از دادگاه محترم تقاضا دارد اتهام جعل نامه با سربرگ نهاد ریاست جمهوری و انتشار آن در کانال آمد نیوز را پیگیری کند.

در ادامه جلسه دادگاه با دستور رئیس دادگاه، نماینده حقوقی وزارت ورزش و جوانان در جایگاه حاضر شد و اعلام کرد: معاونت حقوقی وزارت ورزش و جوانان به سبب جعل امضای معاون وزیر وزارتخانه مزبور و انتشار آن در کانال آمدنیوز که مصداق نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان است، از آقای روح الله زم شکایت دارد.

نام‌های پشت پرده تأسیس آمدنیوز از زبان زم/ سنگین‌ترین تیم حفاظتی بعد از رئیس جمهور فرانسه برای یک ایرانی در پاریس

انتشار اسناد محرمانه بانک تجارت در کانال آمد نیوز

در این هنگام نماینده حقوقی بانک تجارت با دستور رئیس دادگاه در جایگاه حاضر شد و اعلام کرد: بانک تجارت به سبب انتشار اسناد محرمانه این بانک در کانال آمدنیوز به تاریخ ۲۸ دی ۹۵، از آقای روح الله زم شکایت دارد و با توجه به قانون جرایم رایانه‌ای و قانون مجازات اسلامی از دادگاه محترم تقاضای رسیدگی و پیگیری داریم.

در ادامه، وکیل ابراهیم اسلامی با دستور رئیس دادگاه در جایگاه حاضر شد و اعلام کرد: روح الله زم مدیر شبکه آمد نیوز ۲۰ مرداد ۹۸، اکاذیبی را پیرامون ابراهیم اسلامی قاضی دادگاه کیفری یک استان منتشر کرده است که این اکاذیب منتشره از مصادیق تهمت و افترا و تشویش و اهانت است؛ لذا ما از روح الله زم و گردانندگان آمد نیوز شکایت داریم و از ریاست این دادگاه تقاضای رسیدگی به این شکایت را وفق مندرجات قانونی داریم.

نام‌های پشت پرده تأسیس آمدنیوز از زبان زم/ سنگین‌ترین تیم حفاظتی بعد از رئیس جمهور فرانسه برای یک ایرانی در پاریس

نشر اکاذیب و درج اطلاعات خانوادگی جانباز مدافع حرم توسط روح الله زم

حمید شیر محمدی از جانبازان مدافع حرم هم با اعلام رئیس دادگاه در جایگاه حاضر شد و اعلام کرد: روح الله زم با نشر اکاذیب و درج اطلاعات خانوادگی من در کانال آمد نیوز و صدای مردم باعث شد تا اراذل و اوباش منطقه‌ای که ما در آن زندگی می‌کنیم ماشین من را تخریب کنند؛ ما مدافعان حرم برای امنیت کشور مجاهدت کرده‌ایم و ما را مدافعان حرم می‌نامند، اما روح الله زم در کانال خود ما را با عنوان جعلی معرفی می‌کرد؛ من از روح الله زم شکایت دارم و از دادگاه محترم تقاضای رسیدگی به این شکایت را دارم.

رئیس دادگاه اعلام کرد: تعداد دیگری از شکات با ارسال لایحه شکایت خود را از متهم پرونده به دادگاه اعلام داشته‌اند که از جمله آن‌ها می‌توان به کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیرو‌های مسلح، مرکز حفاظت اطلاعات قوه قضاییه، آقای جعفری دولت آبادی دادستان پیشین تهران، آقای کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه، آقای غلامرضا کاتب نماینده مجلس، آقای حسن یوسفی مطلوب و خانم بهاره صادقی وتعداد دیگری از شکات اشاره کرد.

سپس قاضی از متهم خواست تا برای دفاع در جایگاه حاضر شود.

نام‌های پشت پرده تأسیس آمدنیوز از زبان زم/ سنگین‌ترین تیم حفاظتی بعد از رئیس جمهور فرانسه برای یک ایرانی در پاریس

بازداشت مدیر آمدنیوز در سال ۸۸ پس از انتخابات

روح الله زم با قرار گرفتن در جایگاه متهم و ضمن معرفی خود در پاسخ به این سوال که آیا سابقه کیفری داشته یا خیر اعلام کرد: سال ۸۸ پس از انتخابات بازداشت شده است.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که شغل شما چیست؟ گفت: روزنامه نگار هستم.

رئیس دادگاه ضمن تفهیم اتهام به متهم به او اعلام کرد که دفاعیات خود را بیان کند.

در این هنگام متهم اعلام کرد: من نمی‌توانم برای این تعداد اتهاماتی که ذکر شد یک جا دفاع کنم، بنابر این اتهاماتم را یک به یک ذکر کنید.

قاضی روال قانونی جلسات دادگاه را به متهم متذکر شد و به او اعلام کرد که در جلسه قبل که کیفرخواست قرائت شد، فرصت برای استماع داشته است و همچنین چند جلسه نیز با وکیلش برگزار کرده است.

رئیس دادگاه تصریح کرد: شما در خصوص اتهام افساد فی الارض که منتسب به شماست توضیح بفرمایید.

روح الله زم بیان داشت: من اتهام افساد فی الارض را قبول ندارم.

رئیس دادگاه از متهم پرسید: چه سالی از ایران خارج شدید که متهم جواب داد: در سال ۹۰.

قاضی پرسید: در چه سالی دستگیر شدید؟ که متهم اعلام کرد: سال ۸۸ بازداشت شدم و دو ماه زندان بودم.

نام‌های پشت پرده تأسیس آمدنیوز از زبان زم/ سنگین‌ترین تیم حفاظتی بعد از رئیس جمهور فرانسه برای یک ایرانی در پاریس

خروج زم از کشور به نیت حج عمره و سفر او به مالزی، ترکیه و فرانسه

رئیس دادگاه از متهم پرسید: نحوه خروج خود از کشور را توضیح دهید که متهم پاسخ داد: سال ۹۰ به همراه پدرم و خانواده قصد سفر حج را داشتیم، اما من به حج نرفتم و عازم مالزی شدم.

قاضی خطاب به متهم گفت: یعنی شما به نیت حج عمره از کشور خارج شدید که زم پاسخ داد: خیر؛ بین سفر من به مالزی و سفر خانواده ام به حج دو الی سه روز فاصله بود و تا یک روز بعد از آن که به مالزی برسم، خانواده ام از من خبری نداشتند.

رئیس دادگاه از متهم پرسید: در مالزی مشغول چه اموری بودید؟

زم پاسخ داد: در آنجا مشغول تور لیدری بودم و یک ماشین خریده بودم و امور گردشگری مرتبط با توریست‌های ایرانی را انجام می‌دادم.

قاضی از زم پرسید: تا چه سالی در مالزی بودید؟

زم پاسخ داد: سال ۹۱ بود که از مالزی به ترکیه رفتم و سه ماه در آنجا بودم، سپس از طریق یکی از دوستانم که در سال ۸۸ با او آشنا شده بودم به سفارت فرانسه در ترکیه مراجعه کردم و در آنجا با سفیر فرانسه صحبت کردم. از آن‌ها درخواست ویزا کردم که آن‌ها به من ویزای فرانسه را دادند.

قاضی پرسید: چه سالی وارد فرانسه شدید؟

نام‌های پشت پرده تأسیس آمدنیوز از زبان زم/ سنگین‌ترین تیم حفاظتی بعد از رئیس جمهور فرانسه برای یک ایرانی در پاریس

راه اندازی آمد نیوز و فعالیت در پوشش سیاست کاری یک رسانه جمهوری اسلامی

زم پاسخ داد: تقریبا شهریور ۹۱ بود که وارد فرانسه شدم؛ من در مالزی ازدواج کرده بودم، لذا با دختر و همسرم به فرانسه رفتیم؛ در سال ۹۳ با سحام نیوز همکاری کردم؛ سال ۹۵ بود که با یک جمعی متشکل از مجید نیک نام ساکن آمریکا، بابک اجلالی ساکن آمریکا، شمس ساکن ترکیه و سام محمودی سرابی تصمیم گرفتیم که یک سایت خبری را راه بیاندازیم، البته صحبت راه اندازی این سایت از سال‌های ۹۲ و ۹۳ مطرح بود، اما پول می‌خواست؛ در نهایت سال ۹۵ از سحام بیرون آمدم و آمد نیوز را شروع کردیم.

روح الله زم گفت: اواسط سال ۹۵، آمدنیوز تأسیس شد و آقای شمس که ترکیه بود دوبار من را به بهانه راه اندازی بخش فارسی زبان شبکه تی آر تی به آنجا دعوت کرد؛ اما بعد از چند ملاقات متوجه شدم که اصلا بحث تلویوزیون مطرح نیست و با شمس درگیر شدم و ارتباطم قطع شد.

وی ادامه داد: بسیاری از اطلاعات رسیده به ما دریافتی بود، ظرف سه سال برخی افراد هم به آمدنیوز وصل شدند مانند سیاست کاری یک رسانه جمهوری اسلامی فعالیت داشتیم. قبل از دی ۹۶ آمدنیوز را رها کردم و تا اواسط ۹۷، کنترل آمدنیوز با من نبود و سام محمودی سرابی آن را اداره می‌کرد که گرایش کمونیستی داشت. به علت برخی اتفاقات در سال ۹۷ دوباره آمد نیوز را گرفتم.

رئیس دادگاه بیان کرد: درباره وقایع و اتفاقات ۹۶ بیشتر توضیح بدهید؟ آیا مسئولیت جان افرادی که در تظاهرات کشته شدند را می‌پذیرید؟ صراحتا از اغتشاشگران می‌خواستی که به خیابان بریزند ثابت کن در دی ۹۶ در آمدنیوز نبوده‌ای.

متهم در این بخش بدون پاسخگویی به سوالات قاضی گفت: این موضوع ارتباطی با من ندارد.

قاضی گفت: درباره همکاری با سرویس اطلاعاتی فرانسه توضیح دهید؟

اختصاص سنگین‌ترین تیم حفاظتی پس از مکرون برای زم

متهم زم گفت: پس از مکالمه روحانی و مکرون از پلیس فرانسه با من تماس گرفتند و گفتند که در خطر ترور هستی و شش یا هفت جلسه طول کشید تا من را بشناسند و حدود چهار یا پنج ماه این رفت و آمد‌ها ادامه داشت و ایمیل دادند که گزارشات را در خصوص اخبار خودت ارسال کن. گزارشات را ارسال کردم.

متهم زم افزود: حفاظت نامحسوس گذاشتند تا اینکه آدرس خانه، تلفن، کارت‌های بانکی و مشخصاتم در سایت‌های داخلی منتشر شد. پس از آن آدرس را به پلیس دادم و ۲۴ ساعت بعد خانه من را عوض کردند و تیم حفاظت سنگینی قرار دادند و هر دو ماه یکبار با من قرار می‌گذاشتند. تعیین وضعیت حفاظت می‌کردند و به من گفتند که بعد از مکرون سنگین‌ترین تیم حفاظت برای تو است. درباره شرایط ایران با من مشورت می‌کردند در خصوص تحلیل وضعیت صحبت می‌کردیم.

قاضی سئوال کرد: از اطلاعات ایران به فرانسه چیزی ارسال کردید؟

متهم زم پاسخ داد: اطلاعاتی ندادم، اقامت فرانسه داشتم، اما تابعیت نگرفته بودم.

رئیس دادگاه گفت: درباره همکاری با دولت متخاصم آمریکا توضیح بدهید؟

متهم زم گفت: آمریکا دولت متخاصم نیست.

قاضی بیان کرد: به دستور ترامپ سردار عزیز ما را دولت تروریست و متخاصم آمریکا به شهادت رساند، مگر در کنگره بودجه علیه نظام تصویب نمی‌کنند.

متهم زم گفت: اسرائیل متخاصم است، در فرانسه احساس خطر کردم و با یک نفر که در (NSA) بود ملاقات کردم و به دنبال مهاجرت به آمریکا بودم و قرار ملاقات نیز با او در بارسلون اسپانیا گذاشته بودیم.

دریافت اطلاعات مربوط به حضور نیرو‌های مستشاری ایران در سوریه با پرداخت پول 

قاضی گفت: در جمع آوری اطلاعات نظام به نفع سایر کشور‌ها و سرویس‌های جاسوسی چه کار‌هایی انجام داده‌ای با محمد حسین رستمی در ترکیه ملاقات نکردی؟

متهم زم گفت: رستمی جزو اسناد محرمانه است؟

رئیس محکمه بیان کرد: اطلاعات مربوط به حضور نیرو‌های مستشاری ایران در سوریه و اطلاعات خان طومان را از این طریق نمی‌گرفتی تا در اختیار دشمنان این ملت قرار دهید؟

متهم پاسخ داد: از ما اطلاعات سوریه را می‌خواستند و برای نیاز مالی به رستمی پول می‌دادم، رستمی می‌گفت که قبض هایش عقب افتاده و به پول نیاز دارد و من هم از او اطلاعات می‌گرفتم.

رئیس محکمه گفت: درباره توهین به مقدسات دین مبین اسلام توضیح دهید؟

متهم زم گفت: بحث توهین به مقدسات زمانی صورت گرفته که آمد نیوز در اختیار سرابی بوده است.

در ادامه جلسه دادگاه قاضی خطاب به متهم زم گفت: آیا می‌دانی در زمانی که برادر ناتنی ات بازداشت شده بود پدرت به مقام معظم رهبری نامه نوشت و ایشان دستور آزادی برادرت را صادر کرد؛ مقام معظم رهبری تا این مقدار رأفت به خرج دادند، آنگاه شما با بدین شکل پاسخ این رأفت را دادید.

متهم زم پاسخ داد: خانواده ام در این رابطه چیزی به من نگفته بودند.

رئیس دادگاه خطاب به متهم گفت: در رابطه با شکایت شکات هر مطلبی داری بیان کن که متهم در خصوص نامه منتسب به رئیس جمهور به وزیر ورزش در خصوص مجوز ورود زنان به ورزشگاه‌ها که در کانال آمد نیوز نشر یافته بود گفت این نامه با امضای آقای واعظی بود، نامه را ما تهیه نکرده بودیم، بلکه برای ما ارسال شده بود.

پس از این سخنان متهم، رئیس دادگاه خطاب به وی گفت: عناوین اتهامات ۱۷ گانه خود را به خوبی مطالعه کن و من دستور می‌دهم تا به قدر کافی با وکیلت ملاقات داشته باشی و کتاب قانون برای نوشتن دفاعیه ات به صورت مکتوب در اختیارت قرار دهند؛ سپس رئیس محکمه ختم دومین جلسه رسیدگی به اتهامات روح الله زم را اعلام کرد و بیان داشت: زمان جلسه بعدی دادگاه متعاقبا اعلام می‌شود.

انتهای پیام/

سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۴۴
در انتظار بررسی: ۷
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۶
سیمای منحوس ودرش هم مثل سیمای کریه و تهوع آور خودش شاخص سیمای مجرمین است .نامردهای فرصت طلب .متأسفانه مفسدین این همه بر تصمیم گیری ها مؤثرند
امیر حسین
|
Germany
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۸
این مردم باید اعدام شود به خانواده شهدا و ایثارگران بارها توهین کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۸
جون میده برای طناب دار !!!!!! ای موش بدبخت دیگه ژست اپوزیسیون نداری ؟!؟! ها اااااااااااا. پنجری ؟ چهار تا شغال متواری خارج نشین مثل توم هیچ ..... نمی خورند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۰۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۸
آزادش کنید که باز بره اون ور از آمریکای جنایتکار حمایت کنه و به کشور عزیز ما خیانت چرا اعدامش نمیکنید این خبیث را !!!!!!!؟
امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۰۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۸
فدایه مظلومیت جمهوری اسلامی و انقلابمون...
همین که گذاشتیم وکیل داشته باشه-از خودش دفاع کنه-دادگاهش علنی باشه-حق اعتراض داشته باشه...
_همین تهه رافت اسلامیه
از سرشم زیاده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۴۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۸
سلام خواهش میکنم التماس میکنم با این اراذل بدون دخالت دادن احساسات برخورد کنید اگر در مملکت ما از زمانی که اختلاسات شروع شد مثلا جزایری میگرفتینش و خودشو دودمانشو به باد میدادین دیگه این اشغالای بعدی جرات همچین غلطایی رو پیدا نمیکردن حالا هم این آقا اگه واقعا میبینید حقش اعدامه برا چی لفتش میدین خو سقطش کنین که درس و عبرت بشه برا دیگران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۸
اول باید کاملا تخلیه اطلاعاتی بشه . بعد اینقدر منتظر مُردن بمونه , تا خودش سقط بشه . بی شرف ,
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۸
این کثافت حروم لقمه رو اعدام کنید من موندم وکیل این از چی میخواد دفاع کنه
رصا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۸
نه تنها این جرثمه فساد بلکه کسانی که در ارتباط با او بودند در هر پست ومقاوم به اشد مجازات واعدام والسلام
ehsan
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۸
منظور زم از واعظی که بود؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۸
لطفا زمان پخش زنده اعدامش اطلاع رسانی کنيد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
چه ارتباطی بین تماس روحانی ومکرون وارتباط پلیس فرانسه بازم وجود داشته است؟
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
باید قبل از عید اعدام شود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۸
اعدام بشه بااین سرعت که خیلی خوش به حال جاسوس ها وخیانت کارها به نظام میشه.باید کامل ودر طول چند سال تخلیه اطلاعاتی بشه.اینقدر ساده نباشید وبه قوه قضاییه فشار نیارید.اعدام بشه زود اسرار زیادی رو باخودش میبره جهنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
ابتدا تمام اونایی رو که در ایران باهاش مرتبط بودن رو به همراه زم دادگاهی کنن اونم در انظار عمومی بعدش این یارو و همدستان داخلیش رو به اعدام محکوم کنن تا همچین آدمایی فکر خیانت به این مردم رنج دیده رو از کلشون خارج کنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
در عجبم چرا این بشکه چرا اینقدر خونسرده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۸
این مرتیکه فکر میکنه مثل جیسون رضائیان، آمریکا به دادش میرسه و آزادش میکنه به همین دلیل خونسرده.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
مررررررگ بر خائن
ببین چقدر پررو و گستاخه ..ای خدا به ما صبر بده چهره طلبکار این خائن تحمل کنیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
سلام خواهشا سریع رسیدگی و برخورد محکم و قاطع با این منافق وطن فروش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
"سنگین‌ترین تیم حفاظتی بعد از رئیس جمهور فرانسه برای یک ایرانی در پاریس" به نظر دچار توهم و خود بزرگ بینی شده باشد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۸
نه خودبزرگ بینی نیست منبع اطلاعاتی شون بوده از این راه ارحت اطلاعات ایران رو کش می رفتن و هرطور میخواستن برا مردم ما نقشه می کشیدن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۸
خوب اونها جاسوسی را داشتن که هرگونه اطلاعاتی را دراختیار دشمن گذاشته و از هیچ کاری کوتاهی نکرده بایدم حفاظت میشده
به نظرم هنوزم چشم امید به آمریکا داره بچه پرو میگه آمریکا متخاصم نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
سلام چرا اعدامش نمیکنید ای خیانت کار رو اگه اعدام نشه مردم میگن چون آقا زاده بوده اعدام نشده این همه خیانت کرده جرمش کافی نیست!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۸
اول باید کامل اطلاعاتو ازش بگیرن بعد انشاله اعدامش کنند
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
سلام
فقط حکم اعدام برای این شرور اجنبی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
تو آشغالی بیش نبودی مطمعنا ازت سو استفاده میکردند تو و امثال تو هم نزده خوب می‌رقصند بعداز وطن فروشی میکردند تو سطل آشغالی وطن فروش......
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
من فکر می کردم تا حالا اعدام شده و گوشتش هم طعمه سگ ها شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
از شیطان شیطان تر است .از همه طرف می‌خواسته بخوره . تعجب میکنم از این همه پست فطرتی و مردرندی و فرصت طلبی .با تمام سازمانها اطلاعاتی همکاری می‌کرده .حالا خودش را به موشی زده .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
جرا این همه دست دست میکنید و به سزای اعمال کثیفش نمی رسونید نکنه میخواهید تبرئه ش کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
اعدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
اعدام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
کم بهش بهاء بدین
جرم جاسوسی علیه کشور برای اعدامش کافی است
تمامش کنید
وقت مردم را هم نگیرید.
والسلام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
چی خورده انقد گستاخ شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
سنگین تریم تیم حفاظتی بعد ازرییس جمهورفرانسه،این فرد ذاتا دروغگوومتوهم است و همین توهم بیش از اندازه به این روزش انداخت
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۸
باید به سپاه پاسداران تبریک گفت که کسی که ادعا می کند تیم حفاظتی قوی داشته توانستند نفوذ کنند و دستگیرش کردند.
ای کاش مردم ایران قدر سپاه پاسداران می دانستند
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
امیدوارم سریع اعدام بشه
زهره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
فقط باید اعدام شود
سید فروزان
|
Switzerland
|
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
این کثافت را باید در قفس بگذارند و در میدان ولیعصر مستقر و هر شهر وند یک تف به رو بیاندازد ، یعنی حدوده ملیون تف در ماه ،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
این آدم پست و خود فروش حتی همة سخنانش در دادگاه راست باشد هیچ چیز از بار خیانت های او را کم نمی کند ، و در بهترین حالت این است که خیانت کرده و اسناد محرمانة کشور را در اختیار دشمنان قرار داده است و اگر دروغ و جعلی باشد که بار فتنه گری هم به آن اضافه می شود .
Masoii
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
سلام به نظر من تا میشه باید ازش اطلاعات بگیریم اون وقت شروع کنیم به این کارا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
سلام لطفه با این افراد برخورد قانون سنگین باسد
پاسخ ها
شهروند گمنام
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
راستي نهضت سواد آموزي هنوز هست يا برچيده شده است؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
اونایی که منفی دادند یعنی چیکارش کنن؟ بووسش کنن بگن اخییی تو بچه خوبی بودی شیطووون گولت زد حالا برو خونتووون دیگه از این کارااا نکنیاااا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۸
گمنام جان اشتباه تایپی داشتند در هنگام تایپ با موبایل و ... پیش میاد کسی به باشد نمی گه باسد اما اصل مطلب مهم تر از این شوخی هاست

فردی که با دروغ های مکررش رو اعصاب ملت بود الان باید مجازات سنگینی بگیره حبس ابد شاید بهتر از اعدام باشه البته اگر در کشتار آبان و ... دخیل بوده که ...
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر