کد خبر: ۷۲۵۳۰۶۰
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۱
۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۱
کد خبر : ۷۲۵۳۰۶۰

در این مطلب به شخصیت شناسی کامل و خواندنی براساس دستخط پرداخته ایم.

راز‌هایی که دست خط شما در باره شخصیت شما فاش میکند!به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، گاه تفاوت در خط افراد تنها تفاوت در سطح سواد و تحصیلات آنان نیست بلکه می‌توان بیانگر تفاوت‌هایی از لحاظ شخصیتی باشد. در این گزارش با ویژگی افراد با خط‌های متفاوت آشنا می‌شوید.

افرادی که خط نامرتب دارند: احتمالا در زندگی بسیار فعال بوده و به همین دلیل برایشان مشکل است که بتوانند ثابت و بی تحرک بمانند وبرخی از کارهایشان حساب شده و سنجیده نیست و به همین دلیل گاهی اوقات برای دوستان و افراد خانواده غیر قابل پیش بینی هستند، آزادی شخصی برای آنان مهم و اهمیت زیادی به استقلال خواهی می‌دهند و ممکن است گاهی خیلی احساساتی رفتار کنند.

افرادی که خط مرتب و خوانانی دارند: می‌توان اینگونه برداشت نمود که آن‌ها خودشان را بسیار کنترل می‌کنند و علاقه‌مند نیستند که به راحتی شخصیت خود را نشان دهند و حتی گاهی اوقات برایشان مشکل است که احساساتشان را بروز دهند و آنرا سرکوب نمایند.

افرادی که خیلی پررنگ می‌نویسند و قلم را زیاد فشار می‌دهند: احتمالا علاقه زیادی به مخالفت کردن با دیگران دارد چرا که احساس قدرت و اعتماد به نفس زیادی می‌نماید و علاقه‌مند به نفوذ بر روی دیگران دارد و به همین خاطر شخصیت افراد را درست درک نمی‌کند.

افرادی که خیلی کمرنگ می‌نویسند: احتمال این که فردی حساس و دلسوز باشند بسیار زیاد است و موفقیت دیگران راحتی بیش از خودشان درک می‌نمایند و این امکان نیز وجود دارد که قادر به اثبات حرف خودشان نباشند و خیلی راحت عقب نشینی می‌کنند.


بیشتربخوانید: اولین حیوانی را که در این عکس تشخیص دهید شخصیت شما را آشکار می‌کند


افرادی که خیلی کند و آهسته می‌نویسند: به سرعت قادر به نشان دادن عکس العمل نیستند این افراد احتمالا به زمان بیشتری برای ابراز عقیده خود نیاز مندند و در برابر احساساتشان هم کند هستند و اغلب علاقه‌مند ند که هیچ تصمیمی نگیرند. تا اینکه تصمیم غلط بگیرند.

افرادی که خط تند و شتابزده‌ای دارند: احتمالا افرادی که کم حوصله هستند و از اتلاف وقت خسته می‌شوند و از نظر خلق و خو بسیار لحظه‌ای هستند، سریع درک می‌کنند در نشان دادن رفتار و احساساتشان چندان پایدار نیستند و اغلب به دلیل شتابزدگی در تصمیم گیری دچار لغزش و خطا شده و از این که در آرامش به حرف‌های دوستانشان گوش کنند خسته می‌شوند.

افرادی که دست خط ساده‌ای دارند وخیلی ابتدایی می‌نویسند. در روابط با دیگران ترجیحا واقع گرا و با تدبیر هستند و نمی‌توانند قبول نمایند که گاهی باید با دیگران کنار آمد و به آن‌ها توجه شود و اطرافیان به ندرت از آنچه در درونشان می‌گذرد آگاهی می‌یابند.

افرادی که خطی زیبا و پررنگ و لعابی دارند: این امکان وجود دارد که گاهی به شدت رسمی برخورد کرده و خیلی مفصل و با علاقه درباره‌ی مسایل دلخواهشان حرف بزنند، اما این احتمال نیز وجود دارد که درخواسته‌ها و تمایلات پر توقع و رؤیایی باشند.

اگر شما خود را دارای خط ریز و کوچک می‌بینید، احتمالا شما توانایی‌های خود را دست کم می‌گیرید و خودتان را از آن چه واقعا هستید کمتر ارزیابی می‌نمائید و ممکن است گاهی تنگ نظر و خرده گیر باشید.

راز‌هایی که دست خط شما در باره شخصیت شما فاش میکند!

اما اگر درشت می‌نویسید: این احتمال وجود دارد که خودتان را زیادی بزرگ و مهم جلوه داده و گاهی بسیار با اعتماد به نفس و از موضع قدرت رفتار می‌کنید.

فردی که خط شکسته‌ای دارد و حروف را زاویه دار و شکسته می‌نویسد. فردی بسیار با اراده می‌باشد ودر کارهایش حد و بسط را قبول ندارد و به همین علت اهل سازش و مصالحه نیست و اغلب به همین دلیل که تمایلی به حد وسط ندارد از دیگران خسته شده و تصمیمی نمی‌گیرد، زیرا علاقه‌مند به انتخاب راه اشتباه نیست.

فردی که دست خط ملایم و کشیده‌ای دارد. آدمی چند بعدی است و می‌تواند مشکلاتش را از زوایای مختلف بررسی و درک نماید، تنوع برایش مهم بوده گاهی احساس او بر این است که استعداد‌های زیادی دارد و نمی‌تواند هیچ کدام را به درستی شکوفا کند. ممکن است فردی زود رنج باشد و به ندرت علیه برداشت‌ها و انتقادات دیگران از خود دفاع کند.

اگر کلمات را درهم و فشرده می‌نویسید: احتمالا شما فرد راحتی نیستید و در جمع خودتان را کناری می‌کشید و می‌خواهید کنترل خود را از دست ندهید از بر قراری رابطه با دیگران خوشتان نمی‌آید و گاهی دوست ندارید خود را فردی خوش فکر نشان دهید اغلب بعد از دیگران ابراز عقیده کرده و نظر خود را می‌گویید و این به این علت است که کمی محتاط هستید.

فردی که کلمات را با فاصله و باز می‌نویسد: خیلی راحت با دیگران رابطه برقرار کرده و ساده و بی تکلف و مستقیما به دیگران نزدیک می‌شوید گاهی به راحتی از کوره در می‌رود و با این کار ممکن است به حریم شخصی دیگران تجاوز کند؛ و این به علت آنست که او ارزشی به خودداری و کنترل خود نمی‌دهد، اما انسانی کوشا و با طراوت است که سریع تصمیم گرفته وبا کار‌های خود به دیگران خدمت می‌کند.

گفتنی است هر چند موارد ذکر شده دراثر تحقیقات و تجربیات روانشناسی حاصل گشته، اما باید دانست که این امور مطلق نیست و ازسوئی ممکن است برخی عوامل، چون کمبود وقت، شرایط نا مناسب و نحوه نوشتار افراد تأثیر گذار باشد. به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، گاه تفاوت در خط افراد تنها تفاوت در سطح سواد و تحصیلات آنان نیست بلکه می‌توان بیانگر تفاوت‌هایی از لحاظ شخصیتی باشد.

منبع: میهن فال

انتهای پیام/

سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۷
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۳
مزخرف بود کاملا
یوسف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۲
عالی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۲
عـالـی
زینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۲
سلام ، تقریباً درست بود ممنون
کلثوم کرمیان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۲
کلی نکته از قلم افتاده داشت
.......
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۲
مسخره بود
پاسخ ها
دستخط
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۲
دقیقآ.
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر