کد خبر: ۷۲۵۴۱۵۸
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷
۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷
کد خبر : ۷۲۵۴۱۵۸
در بسته حوادث یکم اسفند بخوانید؛

مهم‌ترین حوادث امروز، پنجشنبه یکم اسفند ماه ۹۸ در خوزستان را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

باند سارقان مسلح منهدم شدبه گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، مهم‌ترین حوادث نقاط مختلف استان خوزستان را در روز پنجشنبه یکم اسفند ماه ۹۸ در این بسته خبری مشاهده نمایید.

سارقان منزل در دام قانون افتادند

سرهنگ محسن دالوند فرمانده انتظامی اهواز گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در برخی نقاط شهر اهواز موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

او افزود: ماموران کلانتری ۲۴ اهواز با کار اطلاعاتی هویت و مخفیگاه باند ۵ نفره سارقان منزل را شناسایی و ساعاتی پیش در اقدامی ضربتی آن‌ها را دستگیر کردند.

سرهنگ دالوند اظهار داشت: در بازرسی از مخفیگاه سارقان که دارای سوابق متعدد ارتکاب به جرم هستند، اموال سرقتی از قبیل؛ ۶ دستگاه تلویزیون ال. ای. دی، لوازم برقی خانگی، یک دستگاه خودرو سمند سرقتی، چند حلقه زاپاس خودرو، دوچرخه، چند دستگاه گوشی موبایل و تبلت، دسته چک و مدارک هویتی و یک قبضه اسلحه کلت کمری به همراه ۲۶ عدد فشنگ کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: متهمان در تحقیقات پلیس به ۸ فقره سرقت منزل در نقاط مختلف شهرستان اهواز اعتراف کردند.

به گفته فرمانده انتظامی اهواز، سارقان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

کشف ۳۰ هزار لیتر نفت خام سرقتی در اهواز

سردار حیدر عباس زاده فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: به دنبال خبر واصله مبنی بر سرقت نفت خام از طریق انشعاب غیر مجاز خط اصلی انتقال نفت در حوزه یکی از روستا‌های اهواز، موضوع در دستور کار عوامل انتظامی شهرستان اهوازقرار گرفت.

او افزود: ماموران انتظامی با کار اطلاعاتی در محل اتصال لوله یک دستگاه تانکر تریلر بارگیری شده را شناسایی کردند.

سردار عباس زاده اظهار داشت: ماموران نسبت به توقیف تانکر اقدام کردند که سارقان به سمت ماموران تیراندازی کردند، به دنبال تیراندازی متقابل ماموران ۲ نفر از سارقان دستگیر و تانکر حامل ۳۰ هزار لیتر نفت خام به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال را توقیف کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در خاتمه با بیان اینکه در این رابطه ۲ سارق دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شدند، افزود: ۳۰ هزار لیتر نفت خام سرقتی تحویل حراست شرکت نفت شد.

سارق سیم برق در رامهرمز دستگیر شد

سرهنگ نجم الدین سهرابی فرمانده انتظامی شهرستان رامهرمز گفت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت سیم برق در سطح شهرستان موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

او تصریح کرد: ماموران کلانتری ۱۲ رامهرمز با کار اطلاعاتی سارق را شناسایی و طی عملیاتی درمخفیگاهش دستگیر کردند.

سرهنگ سهرابی با اشاره به اینکه متهم در تحقیقات پلیس به ۶ فقره سرقت سیم برق اعتراف کرد، بیان داشت: سارق با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد.

باند سارقان حرفه‌ای منزل در اهواز متلاشی شد

سرهنگ محسن دالوند فرمانده انتظامی اهواز گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در برخی نقاط شهر اهواز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

او افزود: ماموران کلانتری ۲۴ اهواز با کار اطلاعاتی هویت و مخفیگاه باند ۵ نفره سارقان منزل را شناسایی و در اقدامی ضربتی آنان را دستگیر کردند.

سرهنگ دالوند بیان داشت: در بازرسی از مخفیگاه سارقان که دارای سوابق متعدد ارتکاب به جرم هستند، اموال سرقتی از قبیل؛ ۶ دستگاه تلویزیون، لوازم برقی خانگی، یک دستگاه خودروی سمند سرقتی، چند حلقه زاپاس خودرو، دوچرخه، چند دستگاه تلفنم همراه و تبلت، دسته چک و مدارک هویتی کشف شد.

فرمانده انتظامی کلانشهر اهواز با اشاره به اینکه متهمان در تحقیقات پلیس به ۸ فقره سرقت منزل در نقاط مختلف اعتراف کردند، ادامه داد: سارقان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

انتهای پیام/گ

سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۲
نوش دارو را قبل مرگ سهراب بخورید و اصلا نذارید سارقین وارد خونه شما شوند تا اینکه بخواهید امیدوار باشید که مثلا دوربین داشته باشید و سارقین هم ماسک نزده باشند و تصویر سارقین ثبت بشه که اگر گیر افتادند و جنسی کشف شد به شما برگردونند یا دزدگیر داشته باشید که صدا کنه و امیدوار باشید که سارقین بترسن و فرار کنند؟!!! خیال خودتون را یک با برای همیشه راحت کنید و قفل ضد دیلم را قبل از اینکه سارقین سراغتون بیان روی در نصب کنید و حفاظ ضد دیلم هم مقابل بالکن، پنجره، پاسیو و نورگیر نصب کنید که دیگه حتی اگر سارقین تا پشت در و پنجره ها هم رسیدند، امکان ورود نداشته باشند که نه تنها اموالتون را حفظ کنید بلکه مشکلات روحی و روانی ناشی از سرقت را هم به زن و بچه هاتون تحمیل نکنید.

در مورد سرقتهای به عنف که با لباس پلیس و احکام جعلی و یا حتی سرقتهایی که توسط سرایدار، نظافتچی، مامورین جعلی آب و برق و ... کاری میکنند که خودتون درو براشون باز کنید، باید یک گاوصندوق ضد دیلم داشته باشید که مجهز به قفل ضد زورگیری باشه که نه تنها این نوع سرقت هم غیر ممکن بشه بلکه مورد ضرب و شتم و تهدید و ... هم قرار نگیرید
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر