یک مقام مسئول در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد؛

ثبت نام ۳۰۰ هزار نفر برای دریافت کارت سوخت از اول بهمن

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورد‌های نفتی از ثبت درخواست ۳۰۰ هزار نفر از ابتدا بهمن برای دریافت کارت سوخت خبر داد.

از اول بهمن۳۰۰ هزار نفر برای دریافت کارت سوخت ثبت نام کرده اندفاطمه کاهی سخنگوی شرکت ملی پخش فرآوردهای نفتی در گفت وگو با  خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به اینکه چند خودرو هنوز کارت سوخت ندارند، گفت: در حال حاضر از اول بهمن امسال حدود بالغ بر ۳۰۰ هزار نفر برای دریافت کارت سوخت ثبت نام کرده اند.

او ادامه داد: کارت مالکانی که ثبت درخواست کارت‌های سوخت خود را تا قبل از اول بهمن‌ انجام داده‌اند، آماده است و مراحل تولید کارت طی شده است.


بیشتر بخوانید:سهمیه بنزین اسفند واریز شد+جدول


سخنگوی شرکت ملی پخش فرآوردهای نفتی مبنی بر اینکه تاکنون چند نفر از مالکان خودرو در خواست کارت سوخت داده اند  اضافه کرد: در حال حاضر از این موضوع بی اطلاع هستم و طبق آمار رسیده تعداد این افراد بسیار پایین است.

کاهی در ادامه برای اینکه مالکان خودرو و موتور سیکلت چگونه  استعلام وضعيت کارت هوشمند سوخت خود را انجام دهند، بیان کرد: مالکان برای آگاهی یافتن از آخرین وضعیت کارت هوشمند سوخت، کافیست شماره وی آی ان (VIN) کارت سوخت را توسط پیام کوتاه (SMS) به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۴۰ ارسال کنند. در صورتی که قالب و ساختار مشخص شده در این راهنما را در نوشتن شماره وی آی ان در پیام کوتاه رعایت کنند، سیستم نرم‌افزاری بطور خودکار در همان لحظه پاسخ شما را می‌دهد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر