اتوبوس‌های آبادان ضدعفونی شدند

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری آبادان گفت: در راستای پیشگیری از ابتلای همشهریان به ویروس کرونا شست و شو و ضدعفونی ناوگان اتوبوسرانی درون شهری انجام شد.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان،حمزه بغلانی مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری آبادان دوشنبه گفت: با توجه به هشدارهای پزشکان مبنی بر احتمال آلوده بودن میله‌ها و صندلی اتوبوس‌ها و مینی‌بوس‌های خط‌ واحد ،در راستای رفع نگرانی و پیشگیری از ابتلای احتمالی شهروندان، این سازمان با خرید تجهیزات لازم ضدعفونی و شست و شوی کامل داخل اتوبوس‌های فعال درون شهری را انجام داد.

او با بیان اینکه  ۸۰دستگاه اتوبوس و مینی‌بوس درون شهری وظیفه جابجایی قشر زیادی از شهروندان را در آبادان برعهده دارند، افزود: این تمهیدات و اقدام پیشگیرانه ضمن ارتقای ضریب ایمنی سلامت، شهروندان می‌توانند با خاطری آسوده از خدمات ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری آبادان گفت:ضد عفونی کردن ناوگان حمل و نقل عمومی آبادان به صورت هر هفته یک بار انجام و تمام میله‌ها و شیشه‌های ناوگان شهری آبادان، ضدعفونی خواهند شد و این اقدام تا اعلام وزارت بهداشت در خصوص کنترل این ویروس تداوم خواهد داشت.

بغلانی همچنین از نظافت و نظارت بر ایستگاه‌های خط واحد در سطح شهر آبادان خبر داد و از شهروندان خواست نسبت به رعایت توصیه‌های بهداشتی اهتمام بیشتری داشته باشند.

 روزانه ۱۰ هزار مسافر بوسیله ۵۰ دستگاه اتوبوس و ۳۰دستگاه مینی‌بوس در مسیرهای مختلف شهری در آبادان جابجا می‌شوند.

انتهای پیام/ د

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: