نظافت و ضدعفونی روزانه و مستمر اتوبوس‌های درون شهری تبریز

 قائم مقام شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت: نظافت و ضدعفونی مستمر اتوبوس‌های درون شهری ناوگان حمل و نقل عمومی روزانه انجام می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز ، اصلی‌زاده قائم مقام شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت: نظافت و ضدعفونی مستمر اتوبوس‌های درون شهری ناوگان حمل و نقل عمومی روزانه انجام می‌شود.

اصلی‌زاده افزود: به دلیل استقبال مردم از ناوگان اتوبوسرانی، نظافت، ضد عفونی کردن و ایمن سازی بهداشتی ناوگان بسیار مورد توجه قرار گرفته و باید بتوانیم زمینه را برای حضور ایمن و بدون دغدغه‌ی مردم فراهم کنیم.

او گفت: طبق دستورالعمل وزارت بهداشت، اتوبوسرانی تبریز در راستای تمهیدات پیشگیرانه با هدف جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در ناوگان و تاسیسات حمل و نقل عمومی شست و شو و ضدعفونی متعدد محیط اتوبوس‌های درون شهری خود را از روز گذشته آغاز و بیش از گذشته در اولویت کاری خود قرار داده است.

او با بیان این‌که نزدیک به ۷۰۰ دستگاه اتوبوس درون شهری و حومه وظیفه جابجایی قشر زیادی از شهروندان را برعهده دارند، افزود: این تمهیدات و اقدامات پیشگیرانه ضمن ارتقای ضریب ایمنی سلامت، می‌تواند خاطری آسوده برای شهروندان استفاده کننده از خدمات ناوگان حمل و نقل عمومی را به ارمغان آورد.

قائم مقام شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه همچنین از نظافت و نظارت بر ایستگاه‌های اتوبوس خبر داد و از شهروندان خواست نسبت به رعایت توصیه‌های بهداشتی توجه جدی داشته باشند.

او گفت: امر نظافت و ضدعفونی کردن ناوگان و تاسیسات اتوبوسرانی تا اطلاع ثانوی و تا رفع مشکل فوق در سطح کلان بصورت روزانه انجام خواهد یافت.

انتهای پیام/ک

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: